به گزارش افکارنیوز،

ر روز‌های گذشته شایعاتی مطرح شد مبنی بر اینکه بازیکنان تیم فوتبال  پرسپولیس  به دلیل پرداخت نشدن مطالبات خود قصد دارند در تمرین اعتصاب کنند تا اینگونه اعتراض خود را نسبت به پرداخت نشدن مطالبات‌شان اعلام کنند.

اخبار ورزشی- با این حال، اما این خبر تکذیب شد و بازیکنان پرسپولیس اگرچه ناراحتی‌هایی داشتند، اما اعتصابی نکردند. مدیران باشگاه که در مدت اخیر به شدت پیگیر پرداخت مطالبات بازیکنان بودند با تامین منابع مالی مورد نیاز، قرار است فردا (چهارشنبه) بخشی از مطالبات بازیکنان را بپردازند تا آنها با روحیه بهتری به مصاف استقلال بروند.

خبر دیگر از پرسپولیس اینکه، قرار است جلساتی درباره انتشار مبلغ قرارداد بازیکنان در محل باشگاه برگزار شود. در همین راستا امروز (سه‌شنبه) هم تا ساعاتی دیگر جلسه‌ای با حضور مدیران بخش‌های مختلف باشگاه برگزار می‌شود. باشگاه پرسپولیس پیگیر ماجرای انتشار قرارداد‌ها است و حتی این احتمال هم وجود دارد که فهرست مطالبات فصل پیش بازیکنان که برای مدیریت قبلی بوده هم منتشر شود.

به طور مثال بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس در حال حاضر ۱۲۴ هزار دلار از پرسپولیس طلب دارد که باید سال گذشته در زمان تمدید قراردادش ۱۲۰ هزارتای آن را دریافت می‌کرده، اما این اتفاق رخ نداده است. نکته جالب توجه در این خصوص اینجاست که موضوع انتشار مبلغ قرارداد‌ها که ظاهرا کار یکی از مدیران قبلی باشگاه بوده، باعث ناراحتی بازیکنان پرسپولیس هم شده است.