به گزارش افکارنیوز،

آبی پوشان تهران در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر روز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف پرسپولیس می‌روند که این حساس ترین بازی هفته و حساس ترین بازی نیم فصل دوم لیگ برتر است.

اخبار ورزشی - سعیدبیگی پیشکسوت استقلال در این خصوص اظهار داشت: در خصوص حساسیت دربی‌ها آنقدر گفته شده که در باره آن نمی‌شود تکرار مکررات کرد. من برخلاف خیلی‌ها که می‌گویند این بازی هم ۳ امتیاز دارد، معتقدم ۳ امتیاز دربی‌ها همیشه بیشتر از ۳ امتیاز یک بازی معمولی ارزش دارد. ۳ امتیاز این بازی می‌تواند محرکی باشد برای تیم برنده تا هفته‌ها بر موج این پیروزی سوار باشند و امتیازات مهم دیگری بگیرند.

پیشکسوت آبی پوشان خاطرنشان ساخت: با این که پرسپولیس امتیازات بیشتری گرفته و در جدول بالاتر است، اما از نظر فنی انصافا شرایط استقلال به مراتب بهتر است و حتی الان که مصدومان زیادی روی دست فرهاد مجیدی هستند، باز هم شرایط فنی این تیم بهتر است.

وی اضافه کرد: در این بازی جنگ اصلی در میانه میدان است. جایی که آبی‌ها ریگی، کریمی و احتمالا رضاوند یا باقری را دارند و پرسپولیس هم رسن، امیری و ترابی را دارد. هافبک‌های دو تیم در این بازی بسیار تعیین کننده هستند و خط میانی هر یک از دو تیم که بتوانند برتری شان را به تیم مقابل دیکته کنند، آن تیم شانس بیشتری خواهد داشت.

بیگی بیان داشت: پیروزی احتمالی استقلال در این بازی معادلات بالای جدول را تغییر می‌دهد و رقابت برای قهرمانی را بسیار گرمتر می‌کند. من به عنوان یک استقلالی امیدوارم نتیجه این بازی به سود آبی‌ها باشد.