به گزارش افکارنیوز،

رونالدو امروز به مرز 35 سالگی  رسید تا جشن سالروز تولدش را با حضور در تمرینات جشن بگیرد.ستاره تمام نشدنی پرتغالی در طول دوران بازیگری پیراهن باشگاه‌های متفاوتی از جمله اسپورتینگ لیسبون، منچستر یونایتد، رئال مادرید و یوونتوس را به تن کرده است.

اخبار ورزشی- رونالدو در سالروز تولدش پیام‌های تبریک بسیاری دریافت کرد که بر اساس خبر رسانه رکورد پیام تبریک فلورنتینو پرس رئیس سر شناس و پرنفوذ باشگاه رئال مادرید در هم در بین آنها مشاهده می‌شود.پرس در پیام تبریک خود نوشت: سالروز تولد رونالدو بهترین بازیکن فوتبال جهان را تبریک می‌گویم و هرگز تو را فراموش نمی‌کنیم و همواره قسمتی فراموش نشدنی از باشگاه رئال هستید.

ژائو فلیکس پدیده جدید فوتبال پرتغال وباشگاه اتلتیکو در پیام تبرک خود به رونالدو گفت: تولد رونالدو را از صمیم قلب تبریک می‌گویم و از این که در تیم ملی با وی همبازی هستم بسیار خوشحالم.بی شک وی برترین بازیکنا فوتبال جهان است.

سرالکس فرگوسن معلم و پایه گذار آغاز درخشش رونالدو در پیامی که برای رسانه رکورد فرستاد، نوشت: لذت داشتن شاگردی مثل رونالدو بسیار دلچسب بود. رونالدو یک بازیکن برجسته و بی نظیر است.وی مهمتر از اینکه وی یک بازیکن خوب است یک مرد بزرگ و انسان خوب به شمار می‌رود.

رونالدو تا کنون 772 گل در مجموع دوران بازیگری به ثمر رسانده است.