به گزارش افکارنیوز،

 سرمربی پرسپولیس که بعد از چند سال بار دیگر روی نیمکت این تیم حضور یافته، بعد از دو پیروزی درخشان مقابل تراکتور و نفت آبادان که هر دو در جمع مدعیان این فصل قرار دارند، اکنون خود را مهیای دیدار حساس و حیثیتی مقابل استقلال می‌کند. دیداری که پرسپولیس در نیم فصل اول با حضور گابریل کالدرون موفق به از پیش رو برداشتن رقیب دیرینه خود شده و اکنون نیز با حضور در صدر جدول، هواداران انتظار یک نتیجه مناسب از کادرفنی جدید تیم خود دارند.

اخبار ورزشیگل محمدی که سابقه گلزنی در دربی را نیز در کارنامه دارد،دیروز در نشست خبری خود به شکل شیطنت آمیزی به این موضوع اشاره کرد تا در برابر فرهاد مجیدی که اکنون روی نیمکت تیم رقیب حضور یافته، شرایط برابر خود در گلزنی به رقیب را به اشتراک بگذارد.

سرمربی پرسپولیس در بخش دیگری از نشست خبری دیروز خود البته به بحث مهمی اشاره کرد و خواستار توجه بیشتر کمیته ضد دوپینگ به این بازی و حواشی مربوط به آن شد: این مسئله‌ای است که باید بررسی شود و همیشه روی این‌جور موضوعات حساسیت وجود داشته است. من مطمئن هستم این حساسیت فردا هم وجود خواهد داشت و مطمئنا فردا کارشناسان دوپینگ در استادیوم حاضر خواهند بود.

البته ساعاتی بعد از این صحبت‌های سرمربی پرسپولیس، افسران ضددوپینگ با حضور در اردوی سرخپوشان از سیامک نعمتی و محمدحسین کنعانی زادگان، دو بازیکن پرسپولیس تست گرفتند.