به گزارش افکارنیوز،

 رضا مهاجری سرمربی نساجی که هفته گذشته در یک بازی خانگی برابر سایپا شکست خورد برای جبران این نتیجه تیمش را به بوشهر آورده است. سرمربی نساجی در کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت:" امیدواریم که یک بازی خوب و جوانمردانه و تماشاگر پسند باشد. شاهین تحولات مثبتی داشته و نتایجش بیانگر این موضوع است . روز سختی داریم و خودمان را آماده کردیم."

اخبار ورزشی- او افزود:" هفته قبل یک نتیجه غیرقابل انتظار گرفتیم که شرمنده هواداران خوبمان شدیم.این نتایج زیبنده این تماشاگر نیست.  تمریناتی که انجام دادیم برای این بوده که بتوانیم فردا ضمن شایستگی تیم شاهین و تماشاگران این تیم تلاشمان امتیازات کامل را بگیریم که این  نیاز به تمرکز دارد." او همچنین گفت:" روی نقاط ضعف و قوت تیم مقابل کار کردیم و اگر بچه ها انگیزه و انرژی لازم را داشته باشند انشالله باخت بد مقابل سایپا را جبران کنیم."

رضا مهاجری با بیان اینکه تیمش بازیکن محرومی ندارد گفت:" محروم نداریم اما سرماخوردگی به سراغ بچه ها آمده است. بعضی از بچه ها کمی مریض هستند و فردا مشخص می شود که می توانند بازی کنند یا نه. با این وجود خودمان را برای این بازی سخت آماده کردیم و بچه ها با درک این شرایط به زمین می روند. شاهین بازی های خوبی در هفته های اخیر انجام داده و بازی سختی داریم."

سرمربی نساجی با اشاره به نتایج و سبک بازی تیمش گفت:" ما سخت ترین نوع فوتبال را بازی می کنم و این نیاز به زمان دارد. زمانی که شروع کردیم روز به روز بهتر شدیم اما نیم فصل اتفاقات ناخواسته ای افتاد و چندتا از بچه ها جدا شدند. الان دوباره تازه داریم به آن هارمونی می رسیم. من می دانستم پا در مسیر سختی گذاشتم چون نوع فوتبال ما سخت است اما اگر این فوتبال جا بیفتد غیرقابل پیش بینی می شود. چون تمام راه های گلزنی در این نوع فوتبال وجود دارد. با درک این شرایط حتی وقتی در خانه باختیم تماشاگران راضی بودند. بازهم همان راه را ادامه می دهیم چون ایمان داریم. اگر این فوتبال را جا بیندازیم در آینده حریف سختی برای همه خواهیم بود."

او اضافه کرد:" باشگاه ما تازه به لحاظ ساختاری با حضور آقایان حدادیان و امیری شکل گرفته است. حساسیت این بازی را همه درک کردیم و بچه ها روحیه خوبی دارند. ما از اهداف و خواسته هایمان عقب نمی کشیم." او همچنین در ارتباط با بازی امروز استقلال و پرسپولیس هم گفت:" من سعی کردم تمام تمرکزم روی کار خودم باشد مربیان استقلال و پرسپولیس باید به فکر دربی باشند. دربی ما بازی فردا با شاهین بوشهر است. دربی را نگاه می کنیم اما تمام تمرکزمان روی بازی خودمان است. تماشاگران ما به ورزشگاه می آیند. یادم هست وقتی شاهین با ویسی آمد به قائمشهر آمد تماشاگران ما خیلی خوب با تیم آقای ویسی برخورد کرد. با این حال ضمن احترام به تیم مقابل کار خودمان را انجام می دهیم. بوشهر هم می تواند یک پایگاه خیلی خوب برای فوتبال ما باشد."

مهاجری در ارتباط با کارنامه و سبک کاری اش هم گفت:" من به عنوان دستیار آقای فیروز کریمی و به همراه ایشان توانستیم 4 تیم را از لیگ یک به لیگ برتر بیاوریم. نایب قهرمانی لیگ برتر با استقلال اهواز و همچنین با صبا باشگاه های آسیا را تجربه کردم . با این وجود همیشه سعی کردم دست روی زانوی خودم بگذارم و راه را برای خودم ترسیم کردم. راهی که بتواند من را به اینجا برساند. ما در پروسه سه ساله سیاه جامگان را به لیگ یک و لیگ برتر آوردیم ، سه سال در پدیده بودم، من حداقل باید روزی 4-5 ساعت وقت بگذارم که بتوانم به بچه ها انرژی و حرف تازه بدهم. تیم امانت دست ما است و ما باید به روز باشیم. سعی کردم خودم را آبدیت کنم و سخت ترین راه و بیشترین کار را انتخاب کردیم. بااینکه دهم جدول هستیم اما در خیلی از آمارها جزو سه چهار تیم بالای جدول هستیم. اگر نتایج تیم درست شود با آمارها همخوانی پیدا کرده و شرایطمان عوض می شود. البته در ساختار دفاعی کمی مشکل داریم امیدوارم بتوانیم آن را حل کنیم."

او در انتها همچنین به جذب حسین ماهینی کاپیتان پرسپولیس در نیم فصل گفت:" حسین ماهینی سال 84-85 که دستیار آقای فیروز کریمی در استقلال بودم به عنوان یک بازیکن 20 ساله فوتبالش را از آنجا شروع کرد. ما خیلی تلاش کردیم او را جذب کنیم."