به گزارش افکارنیوز،

 سهیل مهدی سرپرست کمیته برگزاری مسابقات لیگ فوتبال  درباره اینکه بازی تراکتور برابر تیم سایپا اظهار کرد: واقعیتش این است که صبح امروز بارش شدید برف در تبریز شروع شده است و علی رغم اینکه پاکسازی صورت گرفت، اما بعد از ظهر دوباره برف شروع شد و زحمات عزیزان به هدر رفت. به هر حال شرایط به صورتی بود که امکان جمع کردن برف‌ها نبود و پرواز هم به سمت تبریز انجام نمی‌شد.

اخبار ورزشی - او ادامه داد: البته مسئول سازمان لیگ، ناظر و داوران بازی و تیم فوتبال سایپا بعد از ظهر به تبریز رسیدند و در این شهر مستقر شدند. جلسه هماهنگی هم امشب تشکیل می‌شود و در مورد شرایط جوی فردا تصمیم گیری می‌شود. در حال حاضر ورزشگاه یادگار امام تبریز شرایط برگزاری بازی را ندارد و مسئولان تبریز تلاش می‌کنند تا ظهر فردا ورزشگاه را آماده کنند و اگر این اتفاق رخ نداد در آن صورت این بازی با چند ساعت تعویق برگزار می‌شود.  

مهدی درباره زمان بازی معوقه  استقلال و سپاهان در جام حذفی و بازی استقلال و فولاد در لیگ برتر اظهار کرد: ما یک جلسه خوب با سرمربی تیم ملی فوتبال داشتیم و همه زمان‌های ممکن را بررسی کردیم و یکی، ۲ زمان در این برنامه خالی شد و خوشبختانه همکارانم در سازمان لیگ دارند این زمان‌ها را جمع بندی می‌کنند و فکر می‌کنم ما می‌توانیم برنامه‌های ۶ هفته آینده را صبح شنبه اعلام کنیم و ان شاالله بازی‌های معوقه را در آن برنامه قرار می‌دهیم.

سرپرست مسابقات سازمان لیگ درباره اینکه به جزء بازی تراکتور و سایپا مابقی بازی‌ها برگزار می‌شود، گفت: بله اگر شرایط جوی خوب باشد فردا بازی‌ها برگزار می‌شود.