به گزارش افکارنیوز،

تیم فوتبال استقلال پس از انجام بازی با الاهلی عربستان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، قرار است یکشنبه 4 اسفندماه در هفته بیستم لیگ برتر، به مصاف ذوب‌آهن برود.

اخبار ورزشی- با اعلام برنامه رقابت‌های لیگ برتر تا پایان سال جاری، استقلال با توجه به دیدار عقب افتاده هفته هفدهم، بازی‌های فشرده‌ای در پیش خواهد داشت. تنها نکته‌ای که باعث نگرانی استقلالی‌ها شده، برنامه هفته بیست‌ویکم است. کادر فنی اعتقاد دارد با توجه به اینکه استقلال باید هفته بیست‌ویکم برای بازی با گل‌گهر راهی سیرجان کرمان شده و سپس به فاصله چهار روز در کشور امارات به مصاف الوحده برود، دو سفر در 4 روز کار را برای آبی‌پوشان سخت خواهد کرد.

بر همین اساس، استقلالی‌ها اعتقاد دارند بهتر است دیدار هفته بیستم آنها برابر ذوب‌آهن به جای روز یکشنبه در تاریخ شنبه سوم اسفند برگزار شود. آنها بر این باور هستند که پرسپولیس و سپاهان سه‌شنبه در لیگ قهرمانان آسیا به میدان می‌روند و نباید تاریخ برگزاری بازی آنها و حتی شهر خودرو در هفته بیستم لیگ برتر در یک روز باشد. کادر فنی استقلال می‌خواهد بازی هفته بیستم یک روز جلوتر بیفتد تا بازیکنان فرصت کافی برای استراحت و ریکاوری جهت انجام دو بازی برابر گل‌گهر سیرجان در هفته بیست‌ویکم و سپس الوحده امارات در سومین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا داشته باشند.