به گزارش افکارنیوز،

سهراب بختیاری‌زاده در خصوص مذاکره با مسوولان فدراسیون فوتبال برای حضور در کادرفنی تیم ملی، اظهار داشت: مسوولان فدراسیون فوتبال برای حضور در کادر فنی تیم ملی هیچ‌گونه مذاکره‌ای با من انجام نداده‌اند.

اخبار ورزشی- وی افزود: اینکه قرار است به کادر فنی « دراگان اسکوچیچ» اضافه شوم موضوعی است که به صورت غیر رسمی مطرح شده و از آن بی خبر هستم.

مربی اسبق تیم فوتبال امید ایران خاطرنشان کرد: مهم موفقیت و سرافرازی تیم ملی ایران است و این موفقیت چه با سهراب بختیاری‌زاده باشد و چه بدون او آرزوی قلبی من است.

بختیاری‌زاده در پاسخ به این پرسش که اگر به او پیشنهاد حضور در تیم ملی را دهند قبول خواهد کرد یا خیر اعلام کرد: حضور در تیم ملی آرزوی هر فردی است و اگر پیشنهاد همکاری به من داده شود و بدانم می‌توانم برای فوتبال کشورم مثمر ثمر واقع شوم حتما به آن پاسخ مثبت خواهم داد.

وی تاکید کرد: همه باید از تیم ملی و اسکوچیچ حمایت کنند تا بتوانیم از مسابقات مقدماتی جام جهانی به سلامت گذشته و جواز حضور در بزرگ‌ترین تورنمنت ورزشی جهان را به دست آوریم.

بازیکن اسبق تیم ملی در پایان گفت: من از سرمربیگری استقلال خوزستان استعفا داده‌ام و علیرغم اینکه مسوولان ‌این تیم نسبت به بنده لطف داشتند و با آن مخالفت کردند اما تصمیم قطعی خود را گرفته و دیگر ادامه همکاری نخواهم داد.