به گزارش افکارنیوز،

فرزاد آشوبی در خصوص استعفای محمدحسن انصاری فرد از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس گفت: قطعا اتفاق خوشایندی برای باشگاهی که ثبات در ارکان فنی اش یکی از مهم ترین نقاط قوتش بوده است محسوب نمی شود.

اخبار ورزشی- کارشناس فوتبال ایران ادامه داد: من در جریان نحوه مدیریت امور اجرایی باشگاه توسط آقای انصاریفرد نبوده و نیستم. با این حال معتقدم او مدیری از جنس فوتبال بوده است و از مشکلات اگاه بود. رفتن او قطعا به ضرر باشگاهی خواهد شد که چرخه مدیریتی و اقتصادی درستی نداشته و نخواهد داشت.

آشوبی درباره حضور مهدی رسول پناه رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به عنوان سرپرست فعلی سرخ ها یاداور شد: مجموعه فعلی بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس یکی از بهترین هایی هستند که در چند سال اخیر لیگ برتر گرد هم آمده اند. رفتن انصاریفرد و اتفاقات حاشیه ای در باشگاه تمرکز رختکن را بر هم می زند و پرسپولیس را وارد بحران ناخواسته ای در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا می کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پرسپولیس مدعی اول قهرمانی در لیگ برتر است اما نباید نگاهش به بازی های باقیمانده، ساده باشد. بنابراین تا زمانیکه لیگ برتر ادامه دارد باید حواس یحیی گل محمدی و بازیکنانش روی بالابردن جام متمرکز باشد.