به گزارش افکارنیوز،

اشکان خورشیدی، داور فوتبال ایران در گفتگو با یک برنامه تلویزیونی در خصوص داوری در رقابت‌های لیگ برتر بیان کرد: یک مسابقه میان شهرخودرو و ذوب آهن را قضاوت می‌کردم و در دقیقه ۹۰ یک پنالتی به سود تیم شهرخودرو گرفتم.

اخبار ورزشی- او افزود: سرمربی ذوب آهن  امیرقلعه نویی  بود و از شانس من پنالتی گل نشد. پس از آن فیلم بازی را دیدم و بعد آن در فرودگاه از امیرقلعه نویی و دروازه بان ذوب آهن عذرخواهی کردم.

اشکان خورشیدی ادامه داد: سوء تفاهماتی بوجود آمده که رابطه جامعه داوری با فوتبالی‌ها به هم خورده و واقعیت این است که قلعه نویی از مربیان خوب کشور است و همیشه به او احترام می‌گذاریم. اشتباهات داوران سهوی است و ممکن است اشتباه کنند.

داور فوتبال ایران خاطرنشان کرد: درحال حاضر مشکلی وجود ندارد و برخی‌ها درحال مسموم کردن فضا هستند و قطعا این مشکلات در آینده کمتر خواهد بود. همچنین تیم داوری ما درحال قضاوت کردن یک بازی دیگر نیز بود که متاسفانه به جنجال کشیده شد و ۶ -۷ ساعت داخل  رختکن حبس شدیم و تماشاگران از ورزشگاه خارج نمی‌شدند.

وی در پایان گفت: با هتل هم تماس گرفتیم، گفتند ۵۰۰ هوادار مقابل هتل منتظر شما هستند و تصمیم گرفتیم به فرودگاه برویم و متوجه شدیم آنجا نیز شلوغ است. دیگر مجبور شدیم خودمان را به اتوبان برسانیم و یک ساعت با سرعت غیرمجاز رفتیم تا به محلی برسیم و استراحت کنیم.