به گزارش افکارنیوز،

سیروس دین‌محمدی در ارتباط با وضعیت مبهمی که برای برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال ایجاد شده است، گفت: آن اوایل تصور می‌کردم که می‌توان بازی‌ها را ادامه داد و پیش‌بینی می‌کردم بازی‌ها تا پایان اردیبهشت یا اوایل خرداد ماه به اتمام برسد ولی بیماری کرونا ادامه‌دار شد و این شرایط را سخت کرد. بازیکنان حدود سه ماه است که از تمرینات گروهی و بازی‌های رسمی دور هستند و طبیعتا برگزاری بازی‌ها می‌تواند منجربه مصدومیت آنها شود، با این وضعیت و زمانی که از دست رفته است ادامه دادن بازی‌ها منطقی نیست.

اخبار ورزشی- وی ادامه داد: اگر بخواهند بازی‌ها را ادامه دهند، پایان مسابقات به اواخر مرداد ماه خواهد کشید و مشخص نیست زمان شروع فصل جدید و همچنین فص نقل و انتقالات چگونه خواهد بود. ادامه دادن بازی‌ها لیگ فصل آینده را هم با چالش مواجه خواهد کرد.

سیروس دین‌محمدی در پاسخ به این پرسش که «آیا در صورت نیمه کاره ماندن مسابقات، باید تیم قهرمان و سقوط کننده‌ها را مشخص کنند؟» تصریح کرد: در این شرایط تیم‌های سقوط کننده ضرر می‌کنند. شاید در بالای جدول شانس قهرمانی پرسپولیس بالا باشد ولی در پایین جدول رقابت فشرده است و نمی‌توان چیزی را پیش‌بینی کرد. کار سازمان لیگ در این زمینه واقعا سخت است.

مربی نساجی گفت: حضور در نساجی برای هر بازیکن یا مربی، جذابیت‌های خاص خودش را دارد. دوست داشتیم باز هم هواداران پرشور نساجی را از نزدیک ببینیم ولی متاسفانه بازی‌ها تعطیل شد. نساجی جزو تیم‌های پرطرفدار در لیگ ما است و امیدوارم به جایگاه واقعی‌اش در فوتبال ایران دست پیدا کند.