به گزارش افکارنیوز،

نزدیکان رامین رضاییان مدافع ایرانی تیم فوتبال الشحانیه قطر اعتقاد دارند این بازیکن فصل آینده با جدایی از این تیم به باشگاه جدیدی می‌پیوندد.

اخبار ورزشی- گزارش‌ها حاکی از آن است که اولویت رامین رضاییان ، ادامه حضور در لیگ ستارگان قطر است؛ البته این بار با این تفاوت که به جای حضور در ترکیب تیم آخر جدولی، قصد دارد برای یک تیم مدعی به میدان برود.

رامین رضاییان با وجود اینکه به عنوان مدافع راست برای الشحانیه به میدان می‌رود، تا الان عملکرد درخشانی از خود به جای گذاشته و تعداد گل و پاس‌گل خوبی را هم به نام خود ثبت کرده است. به نوعی او ستاره تیمش محسوب می‌شود.

با این حال، شنیده می‌شود مدافع ملی‌پوش ایرانی، از حضور در الشحانیه با توجه به جایگاه این تیم در جدول راضی نیست و تقریبا جدایی‌اش قطعی است. به همین منظور، امکان شروع مذاکرات رامین با چند تیم دیگر وجود دارد که در بین آنها، نام‌ تیم‌های مدعی قطری هم به چشم می‌خورد.

اگرچه اولویت رضاییان ادامه حضور در قطر است، اما این خبر را هم شنیدیم که اگر در این کشور نماند ممکن است برای فصل آینده سر از لیگ پرتغال در بیاورد.

همچنین گفته می شود پرسپولیس علاقه دارد رامین رضاییان را جذب کند و رامین نیز یک پرسپولیسی تمام عیار است اما مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس و حضور در اروپا برای پیشرفت رامین رضاییان به نظر می آید این بازیکن ملی پوش را از پرسپولیس دور کند.