به گزارش افکارنیوز،

سعید رمضانی در خصوص اینکه زمان شروع تمرینات تیم ها مشخص شده است اظهار داشت: بحث اصلی ما در این مدت این بوده که سلامت بازیکنان و کادر فنی و گروهی که قرار است مسابقات را برگزار کنند در نظر بگیریم. هیچکس مخالف برگزاری بازی ها نبوده اما برای انجام مسابقه فوتبال یک سری شرایط باید در نظر گرفته شود. مثلا ساعت 11 شب اعلام می شود قرار است 3 روز دیگر تمرینات برگزار شود.

اخبار ورزشی- وی افزود: اصلا برای برگزاری تمرینات و بازی های ما چه شرایطی در نظر گرفته شده؟ آیا اصلا جلسه ای برگزار شده است؟ ما خودمان  تونل ضدعفونی ساختیم و قرار شده با کادر پزشکی چمن را هم ضدعفونی کنیم. متاسفانه فقط می گوییم می خواهیم بازی را برگزار کنیم. اصلا بحث قهرمانی و این حرف ها نیست، فقط مهم این است که اگر وارد تمرینات و بازی ها شدیم بعدها دچار پشیمانی نشویم.

سرپرست تیم استقلال در گفت و گو با برنامه فوتبال برتر در خصوص زمان شروع تمرینات این تیم خاطرنشان کرد: ما شروع تمریناتمان در مجموعه انقلاب و از روز 5شنبه خواهد بود و نشستی را هم با کادر فنی خواهیم داشت. ما فراخوان هم به بازیکنان دادیم که در تهران حضور داشته باشند چون در روز چهارشنبه و پنجشنبه قرار است تست های کرونا هم بگیریم.برای باشگاه خیلی مهم است که بازیکنان ما از نظر سلامتی دچار مشکل نشوند.

وی در خصوص وضعیت دیاباته و میلیچ گفت: باشگاه تلاشش را می کند که در نزدیک ترین زمان ممکن این نفرات به تهران سفر کنند.خودم با میلیچ و دیاباته حرف زدم و قرار است شرایط را برای پرواز فرانکفورت فراهم کنیم که این نفرات به ما اضافه شوند. تمام تلاش ما این است که این نفرات به روز اول تمرینات استقلال برسند.