به گزارش افکارنیوز،

داوود مهابادی در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال فجر شهید سپاسی اظهار داشت: همانطور که اطلاع دارید به دلیل شیوع ویروس کرونا کلیه فعالیت های ورزشی در سطح کشور تعطیل  و ما هم مثل سایر تیم‌ها تمرینات خود را تعطیل کردیم تا اینکه مجوز برگزاری مسابقات و برگزاری تمرینات از ستاد ملی مبارزه با کرونا صادر شد.

اخبار ورزشی- وی گفت: حدودا 10 روزی است که ما تمرینات خود را شروع کردیم و شرایط خوبی داریم اما مشکل اساسی ما در باشگاه نبود پول و مشکلات اقتصادی است. در اینجا جا دارد از فلاح مدیر عامل باشگاه تشکر و قدردانی داشته باشم به دلیل زحماتی که برای تیم می‌کشند اما متاسفانه سایر مسئولان استان فارس فقط در حد شعار قول کمک و مساعدت می‌دهند. 

سرمربی فجر شهید سپاسی گفت: شرایط بازیکنانم خوب است در این هفته دو بازی دوستانه با تیم‌های دسته سوم برگزار کردیم که شرایط بازیکنان خود را محک بزنیم که خدا را شکر خوب بود. طبق هماهنگی دو باشگاه فجر شهید سپاسی و سپاهان اصفهان قرار است دوم تیرماه در اصفهان به مصاف سپاهان برویم که محک خوب و جدی برای بازیکنان است. در اینجا جا دارد تشکر ویژه از مدیران باشگاه سپاهان و امیر قلعه نوعی برای همکاری و میزبانی داشته باشم.