به گزارش افکارنیوز،

محمود فکری در نشست خبری پس از دیدار مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: جا دارد تشکر کنم از تک تک بازیکنانم. درود به شرف آن‌ها، از روز اول هم از نظر شرافت به آن‌ها اعتماد داشتم و هم از نظر فنی. نه این جایگاه مناسب نساجی بود و نه جایگاه مناسبی برای این بازیکنان بود. فرصتی شد تا بتوانند خودشان را نشان بدهند و امیدوارم در بازی های آینده همین روند را ادامه بدهند.

اخبار ورزشی- محمود فکری ادامه داد: با توجه به اینکه سرمربی تیم ملی اینجا بود، ان‌شاالله به تعداد بیشتری از بازیکنانمان نگاه مساعدی داشته باشد و آن‌ها را به تیم ملی دعوت کند. در مجموع کامبک خیلی خوبی بود. بچه ها واقعا با تمام وجودشان تلاش کردند. آرامشی که از آن‌ها می خواستیم را داشتند و باعث شد بتوانند گل‌هایی را که دریافت کردیم جبران کنند. فشار زیادی روی حریف آورند و این فشار باعث شد حریف اشتباه کند و مرتکب خطا شود، اخطار و اخراج داشته باشیم. 

وی افزود: خداراشکر بعد از اخراج تغییر تاکتیک دادیم. سه دفاعی کردیم و نفرات جلو را اضافه کردیم و خداراشکر بچه‌ها توانستند از فرصت‌ها خیلی خوب استفاده کنند و برد بسیار شیرینی را به دست بیاوریم. جای طرفداران پرشور و عاشق نساجی واقعا امروز خالی بود. البته با تمام وجودمان خوشحالی و وجود آن‌ها را حس می‌کنیم ولی قشنگ تر بود که در استادیوم بودند و این خوشحالی را با هم تقسیم می‌کردیم. در مجموع این برد را به طرفداران خوبمان تقدیم می‌کنم و امیدوارم در آینده این بازی خوب را از بازیکنان نساجی ببینیم.