به گزارش افکارنیوز،

صادق ورمزیار درباره پیروزی تیم فوتبال استقلال مقابل پارس جنوبی جم اظهار داشت: استقلال چند هفته است که تقریباً بهتر از قبل بازی می‌کند. دلیل این اتفاق می‌تواند برای این باشد که بازیکنان خط جلو با حضور مهدی قائدی، دیاباته، ارسلان مطهری و فرشید اسماعیلی کامل شده‌اند. از خط هافبک هم نمی‌توان ایراد گرفت، ولی بحث استقلال خط دفاعی‌اش است که در بحث خطی و فردی ایراد دارد. در مجموع استقلال روز به روز بهتر بازی می‌کند و بازی با پارس هم یکی از بهترین بازی‌هایی بود که در این چند وقت انجام شده است.

اخبار ورزشی- وی راجع به اینکه برخی از هواداران استقلال خواهان بازگشت آندره‌آ استراماچونی شده‌اند، خاطر نشان کرد: قبلاً هم گفتم که باید از فرهاد (مجیدی) حمایت کنیم تا تیم به نتیجه برسد، الان هم نمی‌توان تصمیمی گرفت و باید اجازه بدهیم بازی‌ها تمام شود و آن موقع عملکرد تیم را ارزیابی کنیم، ولی تا آن زمان همه فقط باید حمایت کنند. 

ورمزیار درباره حواشی که بعد قهرمانی پرسپولیس به وجود آمده است و برخی‌ها اعتقاد دارند که این تیم از حمایت‌های ویژه‌ای برخوردار بوده است، یادآور شد: بحث اینکه وزیر استقلالی است یا پرسپولیسی نیست، بحث این است که در انتخاب‌ها می‌شد بهتر کار شود و شرایط برای دو تیم برابر باشد تا استقلال هم بهتر نتیجه بگیرد. الان فضا برای دو تیم تقریباً برابر نیست.