به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، منصور ابراهیمزاده در کنفرانس خبری بازی ذوبآهن داماش گیلان حاضر نشد و به جای خود حسن حاجرسولیها مربی تیم ذوبآهن در این نشست خبری حضور پیدا کرد.

وی پیرامون این بازی گفت: از قبل می‌دانستیم تیم داماش قصد دارد بازی بسته‌ای را به نمایش بگذارد و در ضد حمله‌ها به تیم ما ضربه بزند، از این رو ما با ارسال از جناح‌ها قصد داشتیم دفاع این تیم را از هم باز کنیم که در چند نوبت موفق ظاهر شدیم و در سه مرتبه در نیمه نخست با بد شانسی توپ‌های ما به تیم دروازه حریف برخورد کرد.

مربی تیم ذوب‌آهن ادامه داد: با آغاز نیمه دوم ما تیم برتر میدان بودیم که گلر آنها خوب ظاهر شد و توپ‌های ما تبدیل به گل نشد اما ما در مجموع از بازیکنان تیم خود راضی هستیم.

وی در مورد بازی نکردن شهاب گردان اظهار داشت: مربیان بر اساس تمرین‌های هفتگی بازیکنان را برای رقابت‌ها انتخاب می‌کنند، هرچند شهاب گردان با تیم ملی همراه بوده و صادقی بیشتر با تیم ما تمرین انجام داده است.

حاجرسولیها در پایان در مورد بیانگیزگی هوگوماچادو تصریح کرد: زمانی که این بازیکن به عنوان ذخیره وارد زمین میشود، کارایی آنچنانی ندارد و ما بازیکنانی را به زمین میفرستیم که برتر از بازیکنان قبلی در زمین بوده و بتواند نتیجه بازی را به نوعی تغییر دهد.