به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، علی دایی پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل تراکتورسازی گفت: هر دو تیم بازی خوب و متعادلی انجام دادند و تا قبل از گل به هیچعنوان دچار مشکل نشدیم. متأسفانه نیمه دوم اشتباه کردیم. میتوانستیم بازنده این بازی نباشیم. تراکتور از تجربه بالایش استفاده کرد و پیروز شد.

سرمربی راه‌آهن با انتقاد از عملکرد مسئولان فدراسیون فوتبال در برگزاری این دیدار در ورزشگاه تختی گفت: ۳ امتیازی که دنبالش بودند را از ما گرفتند و به تراکتورسازی دادند. به مردم آذربایجان تبریک می‌گویم اما به هیچ عنوان عدالت رعایت نشد چون در زمین خودمان هم میهمان بودیم. برای کسانی که این طور برنامه‌ریزی می‌کنند متأسفم.

دایی ادامه داد: روی صحنه‌ای که گل خوردیم با بازیکنان صحبت کرده بودم. در دقایق ابتدایی بازی داور یک پنالتی مسلم را برای ما نگرفت.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا در واکنش به تغییر محل مسابقه به ورزشگاه تختی از انجام بازی خودداری نکردند، اظهار داشت: اگر من تنها بودم به هیچ عنوان زیر بار زور نمی‌رفتم اما من در مجموعه راه‌آهن فعالیت می‌کنم و بالادستی‌ها تصمیم‌گیرنده هستند. مطمئن باشید اگر مسئله شخصی بود زیر بار نمی‌رفتم.

دایی در پاسخ به این سؤال که چرا به نشانه اعتراض این دیدار را انجام ندادید، خاطرنشان کرد: اگر این کار را می‌کردیم بازی ۳ بر صفر اعلام می‌شد و ممکن بود جریمه‌هایی را علیه ما اعمال کنند و حتی فدراسیون مقدمات سقوط ما به لیگ دسته اول را فراهم کند.

دایی افزود: کنترل ۳ هزار نفر کار سختی است؟ ۱۰۰ هزار تماشاگر در آزادی حضور پیدا می‌کنند اما هیچ اتفاقی نمی‌افتد. دوست داشتند این ۳ امتیاز را به تراکتور بدهند. هیچ پاسخ صحیحی نمی‌دهند متأسفانه قانون زور است و فدراسیون زور می‌گوید. ما هم کاری نمی‌توانیم انجام دهیم. تمام اعتراض‌ها را انجام دادیم و دعواها را کردیم اما به زور گفتند باید بازی کنیم.

وی درباره عملکرد خط حمله راه‌آهن گفت: در این بازی به هیچ عنوان از عملکرد خط حمله راضی نبودم. عباس‌فرد را نداشتیم و توپ‌های زیادی را از دست دادیم.

دایی در مورد حضورش در فصل آینده در راهآهن گفت: سه بازی دیگر باقی مانده و بعد از اینکه تعهداتم را انجام دادم برای فصل بعد تصمیمگیری میکنم.