به گزارش افکارنیوز،

محمود کلهر در مورد تقابل پرسپولیس مقابل استقلال در نیمه اول اظهار داشت: به نظرم  پرسپولیس اصلاً خوب بازی نکرد. بازیکنان این تیم اشتباهات فردی زیادی داشتند. به عنوان مثال بشار رسن در جریان بازی نبود و انگیزه لازم را نداشت. 

اخبار ورزشی- کلهر ادامه داد: روی صحنه گلی که استقلال زد شیری می‌توانست دفع توپ بلند کند اما پاس کوتاه داد و پرس تیم استقلال باعث شد مهاجمان این تیم صاحب توپ شوند. اشتباهات فردی باعث شد قائدی تکنیکی بتواند گل پیروزی‌بخش استقلال را به ثمر برساند.

وی اضافه کرد: فکر می‌کنم در نیمه دوم سیستم بازی  پرسپولیس عوض می‌شود و یحیی تغییر سیستم می‌دهد. به نظرم  پرسپولیس در این نیمه می‌تواند بهتر بازی کند و به گل برسد به شرط اینکه کارهای ترکیبی بیشتری انجام دهند و نفوذ بیشتری به زمین استقلال داشته باشند.

پیشکسوت  پرسپولیس در مورد کیفیت این تیم اظهار داشت: به نظرم یکی از بازی‌های ضعیف  پرسپولیس در نیمه اول بود. این نوع بازی باعث می‌شد استقلال بیشتر صاحب موقعیت شود ضمن اینکه پرس خوب استقلال هم مزید بر علت بود. چند بازیکن  پرسپولیس در شرایط خوبی نبودند. 

کلهر در مورد تعویض کمال کامیابی‌نیا گفت: تعویض کمال باعث شد شرایط  پرسپولیس بهتر شود و کار درستی بود. این تعویض آزادی عمل بیشتری را به نعمتی داد و مرکز میدان از کنترل استقلال خارج شد. به نظرم بازیکنان  پرسپولیس با دوندگی بیشتر و تعصب بیشتر می‌توانند در نیمه دوم نتیجه را جبران کنند.