به گزارش افکارنیوز،

در خصوص برتری استقلال مقابل  پرسپولیس و صعود آبی‌پوشان به فینال جام حذفی اظهار داشت: استقلال در نیمه اول به جز گلی که زد می‌توانست 2-3 بار دیگر دروازه پرسپولیس را باز کند. 

اخبار ورزشی- وی افزود: بعد از گل تساوی هر دو تیم محتاطانه بازی کردند و بازی را تا پنالتی پیش بردند اما میل به برد استقلال کاملاً مشهود بود و حتی زمانی که تیم عقب افتاد آنها برای بردن تلاش می‌کردند.

کاپیتان اسبق استقلال ضمن تعریف و تمجید از فرهاد مجیدی گفت: او مربی جوانی است که انگیزه زیادی دارد. مجیدی آینده‌دار است و در بازی با پرسپولیس نشان داد فقط برای پیروزی به میدان آمده است. قبلاً هم گفته‌ام که مثل خارجی‌ها باید به امثال مجیدی زمان داد و از این مربی حمایت کرد.

وی با تأکید براینکه استقلال برای رقابت با تیم‌های قدر آسیایی باید تقویت شود، عنوان کرد: فشردگی مسابقات نشان داد بازیکنان مصدوم می‌شوند. طبیعتاً نفراتی که به عنوان جایگزین وارد زمین می‌شوند باید کمک حال سرمربی باشند و من اعتقاد دارم استقلال نیازمند چند بازیکن بزرگ است. بازیکنی که بتواند در یک مسابقه کار را برای سرمربی دربیاورد. 

امیرآبادی در خصوص دیدار استقلال مقابل تراکتور در فینال جام حذفی خاطرنشان کرد: بازی با تراکتور هم در نوع خودش سخت است. فقط این را بگویم استقلالی‌ها فقط شب گذشته را حق خوشحالی داشتند و از امروز باید برای بازی با تراکتور برنامه‌ریزی کنند.