به گزارش افکارنیوز،

وین رونی از آمدن لیونل مسی به لیگ برتر انگلیس استقبال کرد و مدعی شد که او می تواند توپ طلای دیگری با حضور در جزیره کسب کند.

اخبار ورزشی- وین رونی در خصوص انتقال جنجالی لیونل مسی به لیگ برتر انگلیس گفت:‌ می‌دانم که مسی روز به روز سنش بالاتر می‌رود ولی چیزی که ما در گذشته از او دیدیم منحصربفرد است. مسی همه چیز دارد،‌می‌تواند گل بزند،‌گل‌ بسازد و بازی را رقم بزند. مسی بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است.

گلزن‌ترین بازیکن تاریخ منچستریونایتد اظهار داشت:‌ مسی و رونالدو یک سطحی را ایجاد کردند که فکر کنم دیگر در فوتبال چنین چیزی را نبینیم. برای من مسی در سطح دیگری است.

مسی مقابل تیم‌های انگلیسی در لیگ قهرمانان اروپا 24 گل به ثمر رسانده است

رونی که پس از بازی در منچستریونایتد و اورتون راهی لیگ آمریکا شد در خصوص انتقال احتمالی مسی به MLS گفت:‌ایالات متحده نباید ذهنش هم خطور کند که مسی به آمریکا بیاید زیرا اون بسیار خوب است. او می‌تواند به لیگ برتر انگلیس برود و به احتمال یک میلیون درصد به بازیکن سال لقب گیرد.

از منچسترسیتی و منچستریونایتد به عنوان یکی از مقصدهای احتمالی مسی نام می‌برند که شانس گواردیولا برای به خدمت گرفتن فوق ستاره بارسلونا بیشتر است.

رونی در خصوص مسی ادامه داد: اگر او در کنار خود برونو فرناندز یا کوین دی‌بروین را ببیند به نظرم می‌تواند هفتمین توپ طلای خود را بدست آورد که یک چیز خارق‌العاده است.

اندرو تاون‌زند،‌ستاره کریستال پالاس در خصوص آمدن مسی اظهارنظر کرد و این اتفاق را یک افتخار دانست.

رونی در خصوص این مسئله و اظهارات تاون‌زند هم گفت: برای هر بازیکنی مثل خودم قرار گرفتن مقابل مسی در زمین مسابقه یک اتفاق فوق‌العاده خواهد بود. این مسئله مثل چیزی است که بعداً می‌توانید برای فرزندان و نوه‌هایتان تعریف کنید. اگر او به لیگ برتر انگلیس بیاید نه فقط لیگ برتر بلکه برای همه بازیکنان جزیره اتفاقی عالی است.

وی ادامه داد: به نظرم در هر بازی باید 6 یا 7 بازیکن مسی را بگیرند و او را دنبال کنند.