به گزارش افکارنیوز،

حسین عبدی در ارتباط با شرایط باشگاه  پرسپولیس  اظهار داشت: متاسفانه معمولا هر مدیری که پرسپولیس و استقلال آمده برای مدیر بعدی بدهی به جا گذاشته و رفته است. ما نمی‌دانیم درآمدها و هزینه‌های باشگاه چقدر است، باید عملکرد مهدی رسول‌پناه سرپرست باشگاه را بر اساس بودجه پرسپولیس قضاوت کرد.

اخبار ورزشی- وی در ادامه در خصوص وضعیت پرسپولیس تصریح کرد: ما از داخل باشگاه اطلاعی نداریم اما چیزی که مشخص است این است که مدیریت باشگاه باید در مقطع زمانی فعلی توانایی خود را نشان دهد. پرسپولیس در شرایط حساسی است و در آستانه بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا به آرامش نیاز دارد. مدیریت باید در روزهای دشوار توانایی خود را نشان دهد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس افزود: باید سیاست‌های کلی و بلندمدت باشگاه مشخص باشد و مدیران در جهت آن گام بردارند. اگر بودجه سالانه باشگاه مشخص نباشد مدیران مجبورند هزینه‌های جاری را درآمدهای سال بعد انجام دهند. در این حالت مدیران قرارداد می‌بندند و هزینه‌های آن می‌ماند برای مدیران بعدی. وقتی شرایط خوب باشد همه تعریف می‌کند اما مدیریت در بحران‎‌‌ها باید توانایی خود را ثابت کند.

حسین عبدی که هدایت تیم فوتبال نوجوانان ایران را بر عهده دارد در پایان در پاسخ به سوالی در مورد شرایط این تیم، خاطرنشان کرد: در مقطع زمانی فعلی فدراسیون فوتبال از ما خواسته تا در مورد وضعیت تیم تنها با رسانه‌های خود فدراسیون صحبت کنیم تا سو برداشتی از حرف‌های ما نشود.