به گزارش افکارنیوز،

یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی ۴ بر صفر تیمش مقابل شارجه امارات اظهار داشت: بازی مهمی را بردیم و خدا را شکر توانستیم به‌ عنوان تیم اول راهی مرحله بعد شویم. خیلی به موقع گل زدیم و شروعی طوفانی داشتیم. در دقایق ابتدایی بازی توانستیم به گل برسیم که همین مسئله کارمان را راحت کرد.

او افزود: ذهنیت بازیکنان برای این بازی واقعاً عالی بود و انگیزه‌ای که برای این بازی نشان دادند، عالی بود. از تک تک آن‌ها تشکر می‌کنم. بعضی از بازیکنان با مصدومیت بازی کردند و یکی از بازیکنانم با پای شکسته بازی می‌کند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: من به تک تک بازیکنان خسته نباشید و خدا قوت می‌گویم. این بازیکنان باعث افتخار تیم ما و هواداران هستند و از اینکه توانستند دل هواداران را شاد کنند از آن‌ها تشکر می‌کنم و به همه تبریک می‌گویم.

سرمربی پرسپولیس گفت: ما آنالیز خوبی داشتیم و جا دارد از گروه آنالیزمان تشکر کنم. گل‌هایی که ما زدیم روی کار‌های تمرینی بود. فکر می‌کنم تمرکز بالای بازیکنان در طول مسابقه دیدنی بود و می‌شد حس کرد که تمام بازیکنان باتمرکز بالا بازی می‌کنند.

یحیی گل محمدی در پایان اظهار کرد: تمام بازیکنان ما در یک سطح هستند و آن‌هایی که کمتر بازی کرده اند هم لیاقت حضور در ترکیب اصلی را دارند. فشردگی مسابقات سبب می‌شود مربیان تغییرات بیشتری در ترکیب به وجود آورند و این موضوع طبیعی است. به هر صورت با توجه به اینکه باید هر سه روز یک بار بازی کنیم، باید انرژی تازه‌ای به تیم بدهیم و حتی بازیکنان زیادی را تعویض کنیم.