به گزارش افکارنیوز،

سید محمد پولادگر ظهر امروز در حاشیه مجمع انتخابات ریاست هیات تکواندو خراسان شمالی در جمع خبرنگاران با آخرین وضعیت برگزاری رقابت‌های جهانی و آسیایی این رشته ورزشی پرداخت و اظهار کرد: بنابر اعلام فدراسیون جهانی تکواندو تمامی رقابت‌های سال ۲۰۲۰ تاکنون لغو شده و مسابقات فینال گرندپری مکزیک نیز به‌طور قطع برگزار نمی‌شود.

وی همچنین با اشاره به آغاز اردوی ورزشکاران المپیکی نیز گفت: این اردو طی شهریورماه و بر اساس دستورالعمل‌های بهداشتی و وزارت بهداشت آغازشده و بر همین پایه در آینده‌ای نزدیک اردو تیم بانوان نیز شروع می‌شود.

رئیس فدراسیون تکواندو کشور همچنین درباره آخرین وضعیت مصدومیت آرمین هادی پور تکواندوکار المپیکی کشور خاطرنشان کرد: این ورزشکار تکواندو دارای آسیب‌دیدگی جزئی است اما تاکنون نظر نهایی راجع به وی اتخاذ نشده و کمیسیون پزشکی مبنای تصمیم‌گیری خواهد بود اما فرصت تا المپیک برای ورزشکاران باقی است.

وی به برگزاری لیگ تکواندو نیز اشاره کرد و گفت: ابهام برگزاری لیگ تاکنون باعث عدم ثبت‌نام برخی از تیم‌ها شده بود که با اعلام دستورالعمل‌های بهداشتی طی هفته آتی، امکان برگزاری لیگ تکواندو کشور نیز میسر می‌شود.