بهاره رهنما در کنار مربی‌اش ! /عکس

بهاره رهنما  از چهره های بسیار سرشناس در عالم هنر و اینستاگرام است. بهاره رهنما روحیه شاد و مثبتی دارد. بهاره رهنما عکس های زیادی از خود در اینستاگرام منتشر می کند. بهاره رهنما مدتی است که در غم از دست دادن پدرش نشسته است. عکس هایی از بهاره رهنما را پس از فوت پدرش مشاهده کنید.

بهاره رهنما در کنار مربی‌اش ! /عکس

بهاره رهنما بازیگر مطرح و خودشیفته ایرانی است که خیلی وقت است در قاب سریال ها دیده نمی شود. خانم بازیگر آخرین بار در سریال شبکه خانگی «گیسو» در یک نقشی کاملا جدی بازی کرد که کمی از کاراکتر شخصیتی او دور بود.

بهاره رهنما در فضای مجازی پررنگ است

بهاره رهنما بسیار اهل فضای مجازی و انتشار تصاویر غیر معمولی از خودش و همسرش حاجی است که بسیار هم مورد تمسخر و نظردهی کاربران نیز قرار می گیرد. اما از آن جایی که خانم بازیگر عاشق این حواشی و تو چشم بودن است بهتر که نمی شود هیچ هربار بدون در نظر گرفتن سن و سالش بدتر هم می شود.

بهاره رهنما در کنار مربی‌اش ! /عکس

بهاره رهنما از دسته هنرمندانی است که در صفحه شخصی اینستاگرامش تبلیغات زیادی انجام می دهد و قطعا هم در قبال این تبلیغات پول خوبی دریافت می کند. او در این تبلیغات از خودش استفاده می کند و با روشی زیرپوستی جذب مخاطب می کند.

بهاره رهنما در کنار مربی‌اش ! /عکس

بیوگرافی بهاره رهنما:

بهاره رهنما در سال ۱۳۵۲ در اراک متولد شد. او دختر پروین قائم‌مقامی بازیگر سینما است. همسر پیشین او پیمان قاسم‌خانی نویسنده مشهور سینما است. این زوج دختری به نام پریا قاسم‌خانی دارند که تجربه حضور در تئاتر پنجره‌ها و فیلم سینمایی دایرهٔ زنگی و سریال مرد هزار چهره را دارد. او پس از جدایی از قاسم‌خانی در شهریور ۱۳۹۶ با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد.