پانته آ پناهی ها که با نقش گوهر در سریال خاتون بیش از قبل مورد توجه قرار گرفته است این روزها پس از پایان سریال، در حال استراحت و فعالیت های هنری دیگر خود است.

تصاویر منتشر شده در اینستاگرام پانته آ پناهی ها در سالروز تولد خالق خاتون سوژه این بخش از چهره ها می باشد.

تبریک تولد پانته آ پناهی ها به تینا پاکروان

پانته آ پناهی ها که در کارنامه هنری خود، نقشهای ماندگار با گریم های متفاوت وجود دارد در سالروز تولد تینا پاکروان تصاویری از پشت صحنه آن منتشر کرده و این روز را به او تبریک گفت و نوشت:

تینای خاتون برای من فراتر از خاتونه. خاتون کار بسیار سختی بود که با درایت و صبوری روح بزرگت ساخته شد با همه ی سنگ انداختنها و طمعها و بد قولیها و بی معرفتی هایی که غافلگیریهای خودش رو داشت اما گذروندی و گذشت.

مطمیٔنم ازت که به نیمه ی پر لیوان همیشه نگاه کردی و درسای بزرگتو گرفتی، همه ی اینا میشه انرژی و انگیزه برای قدمهای بعدیت که جز رشد و توسعه چیز دیگه ای برات نداره بس که قشنگ به همه چی نگاه میکنی!

خاتون که تموم شد با هزار حرف و حال نگفته، اما چه چیزی مهمتر از تولد و وجود گوهر نابی مثل تو!

تینای خاتون و خانوم من ، تینای رفیق و عزیز من ، تینای پاره تنم ، خواهرم

با تو به هیچ نگفتنی فکر نمیکنم که راحت ترینی برای شنیدن. مانا بمونی برای من و ما که در تاریخ موندگار شدی برای ایران. جسارتت، ایمانت و صبوریت و پشتکارتو سر لوحم قرار میدم برای ادامه ی زندگی !

کنار تو میشه راحت ترین بود. بابت وجود نازنینت و هنر خلاقانت ازت ممنونم. تولدت مبارک تینای قشنگ

عکس گوهر و خالقش روز اخر فیلمبرداری نقش خاتون و در ادامه 2 عکس دیگه از گروه نازنین که خوش بودند تا روز اخر سر کار که بخاطر وجود نازنین تویٔه!

تمجید پانته آ پناهی ها از کارگردان معروف

تینا پاکروان در پاسخ به محبت پانته آ پناهی ها کامنت زیر را نوشت:

عزیزدلم پانی جانم گوهر یک دونه نازنینم. امیدوارم لایق این همه مهر و محبت تو باشم عزیزدلم. امیدوارم بمونی برام که عزیزترینی 

تمجید پانته آ پناهی ها از کارگردان معروف

مختصر بیوگرافی تینا پاکروان

تینا پاکروان بازیگر، نویسنده و کارگردان جوان کشورمان 28 فروردین 1356 متولد شد.

. او فعالیت سینمایی خود را از سال 1374 با مجله سینمایی گزارش فیلم آغاز کرد و سپس به عنوان منشی صحنه در فیلم سگ کشی در کنار بهرام بیضایی قرار گرفت.

تینا پاکروان پس از ادامه تحصیل در آمریکا چند فیلم کوتاه ساخت و سپس به ایران بازگشت  در سمن دستیار کارگردان و مدیر تولید مشغول فعالیت شد.

تینا پاکروان در سال 1390، اولین فیلم بلند سینمایی خود به نام پل، را کارگردانی کرد و پس از آن در فیلم هایی همچون خانوم، نیمه شب اتفاق افتاد، لس آنجلس تهران به عنوان تهیه کننده و کارگردان فعالیت کرد. اوج شهرت تینا پاکروان در سال 1400 با سریال خاتون رخ داد که هم نویسنده و هم کارگردان آن بود.

این سریال نمایش خانگی داستان عاشقانه ای را در دوره ای از تاریخ ایران روایت می کرد که مخاطبان بسیاری را به خود جذب کرد.

سایر رسانه‌ها