احساساتی شدن جاوید سریال یاغی در اینستاگرامش

علی شادمان یکی از معدود بازیگران نسل جوان سینمای ایران است که در بیست‌و‌شش سالگی تبدیل به یکی از چهره‌های برتر سینمای ایران شده است. او که از همان ده سالگی با نقش آفرینی در «میم مثل مادر» مرحوم ملاقلی‌پور نقش سخت سعید را با ظرافتی مثال‌زدنی اجرا کرد، این روزها در نقش جاوید در سریال نمایش خانگی یاغی می درخشد.

بازیگر نقش کاوه در سریال می خواهم زنده بمانم به تازگی اینستاگرامش را با انتشار عکسی از خود به روز کرد و نوشت:

ما گر زِ سر بریده میترسیدیم

در محفل عاشقان نمی رقصیدیم

علی شادمان

این عکس که مجید طالبی آن را به ثبت رسانده، عکس مدلینگ طور علی شادمان نیست بلکه سکانسی از قسمت 15 سریال یاغی است که یاغی شهر جاوید گنجی پس از مشکلات فراوان برای مسابقات تیم ملی کشتی انتخاب شده و خواهرش عاطی که به تازگی عضو گروه نوازندگان رضا صادقی شده است، قرار است به ترکیه برود.

احساساتی شدن جاوید سریال یاغی در اینستاگرامش

مختصر بیوگرافی علی شادمان، بازیگر نقش جاوید سریال یاغی

علی شادمان بازیگر سینما و تلویزیون متولد 4 آذر 1375 در ایلام است. پدر او مسعود شادمان دکترای تاریخ و استاد دانشگاه بوده و مادرش بتول رشنوادی معلم علوم است، محمد علی شادمان فرزند اول خانواده بوده و تنها یک خواهر کوچکتر از خود بنام «آرینا» دارد. علی شادمان مجرد می باشد و تا کنون خبرهای موثقی از ازدواج او منتشر نشده است.

علی شادمان در آثاری چون میم مثل مادر، صد سال به این سال ها، سرزمین کهن،کیمیا، یاغی، می خواهم زنده بمانم، مردن در آب مطهر، شنای پروانه، جان دار، محکومین، ماه و پلنگ، دیوار به دیوار1 و 2 و... ایفای نقش نموده است.