سارا صوفیانی این عکس در صفحه خود منتشر کرد:

امروز اربعین ۱۴۰۱
حرم مطهر حضرت رضا (ع)
نایب الزیاره همه عزیزان بودیم
ساحل خانم هم برای اولین بار به حرم امام رضا(ع) مشرف شد
التماس دعا

سارا صوفیانی و همسر کارگردانش در حرم امام رضا(ع)

بیوگرافی سارا صوفیانی

سارا صوفیانی متولد ۲۶ فروردین ۱۳۶۴ در مشهد ، بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل فوق لیسانس و دکترای رشته تاریخ و تمدن اسلامی است. صوفیانی آذر ماه ۱۳۸۸ وقتی ۲۴ ساله بود با دفتر فیلم سازی آفاق فیلم به مدیریت امیر حسین شریفی آشنا و همین سال در سریال خانه بی پرنده جلوی دوربین رفت.

اختلاف سنی ۲۸ ساله سارا صوفیانی  با شوهرش

سارا صوفیانی سال ۱۳۸۹ وقتی ۲۵ ساله بود با امیرحسین شریفی ۵۳ ساله ازدواج کرد این زوج با داشتن ۲۸ سال اختلاف سن زوج خوشبختی هستند. ثمره این زندگی بعد از ۱۰ سال یک دختر بنام ساحل متولد ۱ خرداد سال ۱۳۹۹ می باشد

زندگی نامه امیرحسین شریفی همسر سارا صوفیانی

امیرحسین شریفی متولد 5 اردیبهشت 1336 در اصفهان، تهیه کننده است، فعالیت خود را با بازیگری قبل از انقلاب با فیلم قربانی هوس در سال 1342 شروع کرد

در سال 1368 با تهیه کنندگی فیلم شب دهم وارد این عرصه شد و در نهایت با تاسیس شرکت فیلمسازی آفاق فیلم بصورت جدی تهیه کنندگی را پیش گرفت.

سارا صوفیانی بازیگری که اغلب مخاطبان تلویزیون او را با نقش سارا در سریال روزهای بیقراری می شناسند همسر امیرحسین شریفی بازیگر و تهیه کننده سینما است.

سارا صوفیانی و همسرش با وجود اختلاف سنی 28 ساله ، ده سال پیش زندگی عاشقانه ای را آغاز کردند و در دهمین سالگرد ازدواجشان از خوشبختی و زندگی خوبی که در کنار یکدیگر دارند صحبت کردند.

سارا صوفیانی بازیگری که اغلب مخاطبان تلویزیون او را با نقش سارا در سریال روزهای بیقراری می شناسند همسر امیرحسین شریفی بازیگر و تهیه کننده سینما است.

خانم بازیگر و همسرش با وجود اختلاف سنی 28 ساله ، ده سال پیش زندگی عاشقانه ای را آغاز کردند و در دهمین سالگرد ازدواجشان از خوشبختی و زندگی خوبی که در کنار یکدیگر دارند صحبت کردند.

در این ویدئو که در صفحه سارا صوفیانی منتشر شده آمده است :سلام به همه عزیزان ، امروز دهمین سالگرد ازدواج ما است و ما همچنان در سفر هستیم در شهر زیبای فرانکفورت. میخواستم بهتون بگم که این 10 سال برای من به اندازه 10 روز گذشت ، برای همه شما از صمیم قلب یک زندگی با عشق آرزو میکنم.

امیرحسین شریفی هم در ادامه صحبت های همسرش گفت :من هم سلام عرض میکنم خدمت شما و به سارا سالگرد ازدواجمون رو تبریک میگم این 10 سال اگر برای ایشون 10 روز گذشت برای من به اندازه 5 روز گذشته و من برای شما آرزو میکنم که کنار هم خوب و شاد باشید و ما کاری به حرف کسی نداریم و ما زندگیمون رو میکنیم و دوست داریم همه خوب و شاد باشند و در زندگی کسی هم دخالت نمیکنیم.

عاشقانه‌های سارا صوفیانی برای همسرش /عکس

سالگرد ازدواج سارا صوفیانی و همسرش

سارا صوفیانی و همسرش در دهمین سالگرد ازدواجشان با پستی از خوشبختی و زندگی عاشقانه شان گفتند و به صورت غیرمستقیم پاسخی به انتقادها از اختلاف سنی 28 ساله شان دادند.

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.