چهره های مشهور ایرانی متولد 27 دی ماه | عکس متولدین متولد 27 دی ماه

امروز 27 دی ماه سالروز تولد چهار تن از چهره های مشهور ایرانی است. اگر دانستن سالروز تولد هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی برایتان جالب است هر روز همراه ما باشید. روز 27 دی ماه همزمان با سالروز تولد رزیتا غفاری، مجید اخشابی، سیدجواد هاشمی و محمدرضا حیاتی است که در ادامه شما را بیشتر با آنها آشنا میکنیم.

 

رزیتا غفاری

رزیتا غفاری بازیگر سینما و تلویزیون متولد 27 دی 1351 در تهران و فارغ‌التحصیل کارگردانی سینما است. 

رزیتا غفاری

رزیتا غفاری از سال 72 با بازی در سریال تلویزیونی «در پناه تو» و پس از آن «در قلب من» در ذهن ها ماندگار شد و در کارنامه کاری اش «پشت پرده مه»، «شوکران»، «روزهای زیبا» و «ملاصدرا» می درخشد. عباس صالحی، همسر رزیتا غفاری تحصیلاتش را در زمینه طراحی به پایان رسانده و در حال حاضر شغل اصلی اش طراح گریم است.

مجید اخشابی

مجید اخشابی در 27 دی ماه سال 1351 در خانواده ای هنردوست در شهر تهران متولد شد.

مجید اخشابی

مجید اخشابی فعالیت حرفه ای را از سال 1370 در زمینه های نوازندگی، آهنگسازی، تنظیم، نظارت بر ضبط و تولید آثار موسیقی آغاز کرد. او کارش را با موسیقی سنتی آغاز کرد و سپس به پاپ رو آورد، اما سبکی از موسیقی را انتخاب کرد که باعث شد ترانه هایش ماندگار شود، یعنی تلفیق موسیقی سنتی و پاپ که به دل شنونده می نشیند.

مجید اخشابی در سریال ها و برنامه هایی چون همراز، عروج، مهتاب، محله بنده نواز، مسافری از هند، یک وجب خاک، متهم گریخت و... آهنگ هایی را اجرا کرده است.

سید جواد هاشمی

سید جواد هاشمی متولد 27 دی 1344 در تهران، بازیگر و مجری است. 

سید جواد هاشمی

سیدجواد هاشمی اولین بار در سال 1365 با بازی در فیلم سینمایی پرواز در شب به کارگردانی رسول ملاقلی پور وارد سینما شد و با فیلم تلویزیونی سیمرغ در سال 1366 به تلویزیون راه یافت. او در سال 1370 با همسرش خانم زهرا هاشمی ازدواج کرد و ثمره ازدواج آنها یک پسر به نام سید محسن و دختری به نام فاطمه السادات است.

محمدرضا حیاتی

محمدرضا حیاتی گوینده خبر شبکه یک سیما 27 دی 1334 در آبادان متولد شد.

محمدرضا حیاتی

محمدرضا حیاتی از گوینده های پیشکسوت دنیای خبر است که از سال 1360 فعالیت در این عرصه را آغاز کرد با وجود بازنشستگی باز هم به ادامه گویندگی خبر پرداخت، وی دانش‌آموخته علوم سیاسی است.