همسر دوم بابک جهانبخش قبلا همسر این بازیگر معروف بوده است!

پریا پرتوی فرد بعد جدایی از حمید خندان بازیگر و خواننده معروف موسیقی پاپ با بابک جهانبخش خواننده جوان و خوش صدای کشورمان ازدواج کرد.

حمید خندان بازیگر و خواننده معروف در سینما و تلویزیون ایران می باشد. وی سال ۱۳۵۵ در شهر تهران متولد شد.

همسر دوم بابک جهانبخش قبلا همسر این بازیگر بوده است!

این بازیگر ۴۴ ساله فارق التحصیل دانشگاه آزاد, در رشته مهندسی الکترونیک می باشد، اگر چه در رشته تحصیلی خود فعالیت نداشت, اما توانست در زمینه هنر به موفقیت های بسیار خوبی دست پیدا کند.

حمید خندان حدود ۷ سال است که در جزیره کیش زندگی می کند , و این موقعیت مکانی سبب شده تا در فیلم ها و سریال های کمتری ایفای نقش کند.

حمید خندان چگونه بازیگر شد؟

حمید خندان در دوره ی دبیرستان تئاتر های زیادی را بازی کرده بود ولی هیچ گونه شناخت و تجربه ی حرفه ای در زمینه بازیگری نداشت .

ایشان توسط آقای دکتر چراق علی به مجید مظفری معرفی شد و به دلیل استعداد بسیار خوبی که در زمینه بازیگری داشت، موفق شد اولین فیلم سینمایی خود را به نام قلب های ناآرام بازی کند.

حمید خندان در سال ۱۳۸۱ زمانی که ۲۶ سال داشت در فیلم قلب های نا آرام بازی کرد اما متاسفانه چندان فیلم موفقی نبود .

اما به گفته حمید خندان این فیلم پلی شد که ایشان بتواند به دلیل کسب تجربه راه موفقیت را ، سریعتر طی کند.

مهم ترین و موفق آمیزترین اثری که حمید خندان در آن ایفای نقش کرده است در سال ۱۳۸۵ و در سن ۳۰ سالگی، فیلم زن بدلی به کارگردانی مهرداد میرفلاح می باشد.

حمید خندان در این فیلم در کنار بازیگران مشهوری چون: رضا شفیعی جم، بهزاد فراهانی، ماهایا پطروسیان ، رابعه اسکویی هنرنمایی کرده است.