مازیار لرستانی و عکسی دیده نشده از پدر مازیار لرستانی

مازیار لرستانی با انتشار عکس پدرش خبرساز شد و شباهت چهره او با پدرش مورد توجه رسانه ها قرار گرفت. در ادامه این بخش عکس پدر مازیار لرستانی را منتشر کرده ایم، به نظر شما چهره مازیار لرستانی شبیه پدرش است یا خیر؟

مازیار لرستانی بازیگر سینما و تلویزیون که آخرین نقش آفرینیش مربوط به سریال خوشنام بود، در استوری اینستاگرام خود عکسی از پدرش را منتشر نمود و نوشت:

پدر مهربانم، مگر تو چند نفر بودی

که با رفتنت، دنیا برای ما، اینطور خالی شد

مازیار لرستانی و عکسی دیده نشده از پدر مازیار لرستانی

بیوگرافی مازیار لرستانی

مازیار لرستانی که سال ها با نام شهره لرستانی در سینما و تلویزیون ایران فعالیت می کرد، از روز چهارشنبه 22 تیر 1401 به بعد با نام مازیار فعالیت می کند. این بازیگر سینما و تلویزیون متولد 31 خرداد 1345 در تهران بوده و فارغ‌التحصیل لیسانس کارگردانی تئاتر و فوق لیسانس فیلمنامه نویسی سینما می باشد،این بازیگر اصالتاً لر است، مرحوم پدرش قاضی بازنشسته دادگستری و مادرش فرهنگی بازنشسته بوده و یک خواهر و یک برادر دارد. نام کامل او شهره صالحی لرستانی بود که نامش را به تقلید از چارلی چاپلین کوتاه کرد.

مازیار لرستانی و عکسی دیده نشده از پدر مازیار لرستانی

فیلم و سریال های مازیار لرستانی (شهره لرستانی)

او در آثاری سینمایی و تلویزیونی مانند امام علی (ع)، مختارنامه، کلاه پهلوی، سه در چهار، خوشنام، زیر خاکی، زیر درخت هلو، اخراجی‌ها و... بازی کرده است و به جز بازیگری در سینما و تلویزیون در تئاتر نیز فعالیت داشته و 17 نمایش را به کارگردانی خود بروی صحنه برد، او آثاری چون عمه ماه منیر، بی بی خاتون، باور آرامش، تولد جنجالی و... را نیز کارگردانی کرده است.