به گزارش افکارنیوز،

نخستین تصویر رسمی از فیلم سینمایی «متولد ماه جوزا» ساخته آنگ لی کارگردان شهیر آسیایی سینمای هالیوود با بازی ویل اسمیت رونمایی شد.

اخبار چهره ها _ یکی از نکات جالب فیلم جدید بازی ویل اسمیت در دو سن مختلف و روبروی هم است، وی می تواند با این فیلم یکی از شانس های اسکار به حساب بیاید، علاوه بر ویل اسمیت بازیگرانی همچون کلایو اوون، مری الیزابت وینستد، بندیکت وانگ در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند. 

 

نخستین تصویر رسمی از فیلم جدید «ویل اسمیت» رونمایی شد///////////////////دوشنبه

فیلم سینمایی "مرد متولد ماه جوزا" به کارگردانی "آنگ لی" و با بازی "ویل اسمیت" ستاره مطرح سینمای هالیوود ۹ اکتبر سال ۲۰۱۹ اکران بین المللی خود در سینما‌های امریکای شمالی را آغاز خواهد کرد.

این فیلم روایت یک آدمکش حرفه ای است که در یک ماموریت روبروی فردی همچون جوانی خود قرار می گیرد. ویل اسمیت در این فیلم در نقش آدمکش حرفه ای ظاهر شده است.

ماری الیزابت، کلیو اوون، کنی شراد، لیندا اموند، مارک دمستر، جاستین جیمز، کریس گود و بندیکت وانگ از جمله بازیگرانی هستند که علاوه بر ویل اسمیت در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

نخستین تصویر رسمی از فیلم جدید «ویل اسمیت» رونمایی شد///////////////////دوشنبه

انگ لی در سال ۲۰۰۵ برای فیلم کوهستان بروکبک و در سال ۲۰۱۲ برای فیلم زندگی پی برنده جایزه اسکار بهترین کارگردانی شد.

ویل اسمیت بازیگر مطرح هالیوود که در ایران به خاطر بازی در فیلم پسران بد به شهرت رسید این روزها فیلمبرداری فیلم سینمایی "علاءالدین" را به پایان رسانده است.