به گزارش افکارنیوز،

ابیگیل برزلین در کنار مت دیمون، در فیلم سینمایی «آب راکد» که کارگردانی آن را تام مک کارتی انجام خواهد داد ایفای نقش خواهد کرد.

اخبار چهره ها _ پارتیسیپنت مدیا بعد از آنکه مت دیمون در ماه می (اردیبهشت) به بازیگران این فیلم اضافه شد، حق ساخت این پروژه را دریافت کرد. کمپانی پارتیسیپنت، پیش از این با مک کارتی در فیلم برنده اسکار «افشاگر» همکاری کرده بود.

«آب راکد» داستان مردی خشن با بازی مت دیمون را روایت می‌کند که برای ملاقات کردن دخترش در زندان به مارسی مهاجرت می‌کند. دختر او به جرم قتل به زندان افتاده و اعلام کرده که در این قتل هیچ نقشی نداشته است. به همین دلیل این شخصیت در تلاش است دختر خود را تبرئه کند؛ نقش این دختر را ابیگیل برسلین ایفا خواهد کرد.

علاوه بر کمپانی پارتیسیپنت، تهیه کنندگانی از جمله، جاناتان کینگ، لیزا چیسین و استیو گولین در «آب راکد» نقش خواهند داشت. مک کارتی همچنین در نوشتن فیلمنامه به نویسندگان دیگر به نام‌های توماس بیدگین و نوئه دبره، کمک خواهد کرد. گفته شده ساخت این فیلم از ماه آینده آغاز خواهد شد.

پارتیسیپنت، مسئولیت ساخت و تامین مالی این فیلم را دارد و کمپانی یونیورسال هم این فیلم را در بازار‌های گزیده بین المللی اکران می‌کند.

ابیگیل برسلین بازیگر فیلم «سرزمین زامبی» محصول ۲۰۰۹ کمپانی سونی، در ادامه این فیلم سینمایی با عنوان «سرزمین زامبی:صربه دوم» ایفای نقش می‌کنند. وودی هارلسون، جسی آیزنبرگ و اما استون دیگر بازیگران این فیلم سینمایی هستند که در ۱۹ اکتبر (۲۶ مهر) اکران می‌شود.