به گزارش افکارنیوز،

امیرمحمد زند بازیگر جوان سینما و تلویزیون در خصوص فعالیت‌های اخیرش در عرصه بازیگری گفت: تصویربرداری سریال «ستایش ۳» به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه‌کنندگی آرمان زرین‌کوب به پایان رسیده است و در حال گذراندن مراحل فنی است.

اخبار چهره ها _ وی در ادامه در مورد نقش خود در سریال «ستایش ۳» اظهار کرد: من در این سریال امتداد نقش خود را که داماد شخصیت ستایش که یک وکیل بود را بازی کردم و نقش به‌صورت عرضی تأثیرگذارتر و به لحاظ طولی کمتر شده است و مدت چهار ماه درگیر پروژه بودم.

وی در همین راستا افزود: سریال «مرگ خاموش» به کارگردانی احمد معظمی و تهیه‌کنندگی ابوالفضل صفری، بعد از مدت‌ها تصویربرداری در داخل و خارج از ایران به پایان رسیده است و آن سریال نیز در مراحل فنی قرار دارد، موضوع این فیلم بخشی به مسائل اطلاعاتی-امنیتی برمی‌گردد و بخشی نیز به مبارزه با مواد مخدر می‌پردازد، در این سریال بازیگران زیادی حضور دارند و گمان می‌رود سریال با استقبال خوبی مواجه شود و باید بگویم یکی از متفاوت‌ترین نقش‌هایم را در این سریال بازی کردم.

امیرمحمد زند در ادامه در خصوص فیلم «آکاردئون» تصریح کرد: فیلم سینمایی آکاردئون به کارگردانی و تهیه‌کنندگی آرمان زرین‌کوب برای اولین بار در جشنواره فیلم شهر اکران شد، اما هنوز زمان اکران عمومی آن مشخص نیست، این فیلم با روایت زندگی یک زوج جوان و یک زوج پیر و تفاوت این دو نسل، به روابط بین زوجین می‌پردازد، در این فیلم هنرمندانی، چون مسعود ولدبیگی، شیرین یزدان بخش، ویدا جوان، طوفان مهردادیان و دیگر عزیزان به ایفای نقش پرداخته‌اند.

بازیگر سریال «ستایش» در رابطه با علاقه شخصی‌اش به کارگردانی اظهار کرد: پیگیر فعالیت در جایگاه کارگردانی هستم چرا که هم در این رشته تحصیل‌کرده‌ام و هم به آن علاقه دارم و آخرین فیلمم به نام «یک آن اشتباه» در جشنواره‌های بین‌المللی حضور داشته است، از طرفی منتظر فراهم شدن شرایط هستم که مساعدتی برای ساخت فیلم بلندم شود و وزارت ارشاد مجوز کارگردانی بنده را صادر کند تا بعد به سراغ جذب سرمایه و ساخت فیلم بروم.

وی افزود: مقوله کارگردانی سخت‌تر از مقوله بازیگری است چرا که در مقام کارگردانی نیاز به همراهی و حمایت بیشتری است، به‌ خصوص فیلم اول، اما من با جدیت در تلاش هستم که در اولین فرصت فیلم بلند خود را بسازم.

زند پیرامون اولویت‌های خود برای بازی در نقش‌های متفاوت اظهار کرد: پایه اصلی فیلم‌ها، فیلمنامه است و اولویت اول من برای پذیرش نقش فیلمنامه و پس‌ از آن کارایی نقش پیشنهاد شده در فیلمنامه و در آخر کارگردان و گروه عوامل و بازیگران اهمیت دارند.

وی در خصوص فعالیت‌های آینده‌اش خاطرنشان کرد: به‌تازگی با سریال «ایل‌دا» به کارگردانی راما قویدل و تهیه‌کنندگی علیرضا سبط احمدی قرارداد امضاء کرده‌ام، این اثر یک سریال بیست‌وشش قسمتیِ دفاع مقدسی است، در مرحله پیش‌تولید بوده و به یاری خداوند به‌زودی کلید خواهد خورد.