به گزارش افکارنیوز،

آفرین عبیسی بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون ، پیرامون فعالیت‌های اخیر خود در عرصه بازیگری گفت: به تازگی بازی در فیلم سینمایی «دختر ایران» به کارگردانی سیدجلال دهقانی اشکذری را به پایان رسانده ام، این فیلم به احتمال فراوان برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده می شود. 

اخبار چهره ها - وی درباره نقش خود در این فیلم سینمایی افزود: در این فیلم نقش یک مادر یزدی را بازی می‌کنم، نسبتاً این نقش هم در راستای برخی دیگر از نقش‌هایی است که بازی کرده‌ام اما تفاوتش ایفای نقش با لهجه شیرین یزدی است.

بازیگر فیلم «بید مجنون» درباره روایت داستانی فیلم سینمایی «دختر ایران» اظهار کرد: این فیلم حال و هوای جالبی دارد، از آن دسته فیلم هایی است که بسیار خانوادگی ساخته شده است، ماجرای اثر درباره زندگی مردی تهرانی است که در یزد ازدواج کرده و همراه با خانواده همسرش که هر دو نقش را «کوروش تهامی» و «گلاره عباسی» بازی می‌کنند، زندگی می کند. 

وی درباره سخت گیری خود در انتخاب نقش اضافه کرد: مردم از من انتظار دارند، نمی‌توانم هر نقشی را بازی کنم، باورتان نمی‌شود شاید کوهی از فیلمنامه را در خانه دارم اما بالاخره باید نقشی را بازی کنم که فارغ از چالش و یا جذابیت پاسخگوی انتظار مردم باشد. 

بازیگر سریال «تنهایی لیلا» در همین راستا ادامه داد: از نظر من بازیگری هر روز جلوی دوربین رفتن نیست، خوشبختانه زندگی‌ام به گونه‌ای است که حتی اگر یک سال هم جلوی دروبین نروم می‌گذرد و نیازی ندارم که هر روز بازی کنم، اما منصفانه همه بازیگران شاید مثل من نباشند پس نمی‌شود به همه ایراد گرفت.

وی با اشاره به فیلمنامه‌های پیشنهاد شده از تلویزیون تاکید کرد: به تازگی چندین فیلمنامه برای حضور در آثار سریالی برایم ارسال شده است، فعلاً مشغول مطالعه آنها هستم اما واقعیت بعد از سریال برادرجان دوست دارم با یک اثر موفق به این عرصه برگردم.

 عبیسی با اشاره به وضعیت سخت بازیگری طی سالهای اخیر خاطرنشان کرد: وضع بازیگری اصلاً خوب نیست، اگر کار نکنی فکر می‌کنند بازنشسته شدی و اگر هم در هر کاری بازی کنی می‌گویند که تن به هر کاری می‌دهد اما آیا این وسط کسی می‎داند یک بازیگر که معاشش از همین راه می‌گذرد اگر چند سال سخت گیری کند نمی‌تواند از پس مخارج خود بر آید.