به گزارش افکارنیوز،

خانه جنیفر آنیستون و برد پیت که سابقاً در آن زندگی می‌کردند، قیمت‌گذاری شد.

اخبار چهره ها - این خانه که ۱۰ هزار متر مربع وسعت دارد، در سال ۱۹۳۰ توسط والاس نف طراحی شده بود و در ماه می‌ ارزشی ۵۰ میلیون دلاری داشت که به تازگی کاهش پیدا کرده و به مبلغ ۴۴.۵ میلیون دلار رسیده است. این پول هنوز هم مبلغ سنگینی است، اما به نسبت پیش بینی لس آنجلس تایمز که ۵۶ میلیون دلار بود، افت کرده است.

 

خانه سابق برد پیت و جنیفر آنیستون ۴۴ میلیون دلاری شد

برد پیت و آنیستون در سال ۲۰۰۰ ازدواج کردند و سال ۲۰۰۵ نیز از یکدیگر جدا شدند. این خانه پنج اتاقه که ۱۳ حمام دارد و در ایالت کالیفرنیا قرار دارد، در سال ۲۰۰۱ توسط آن‌ها به مبلغ ۱۲.۵ میلیون دلار خریداری شد و در نهایت پس از سه سال بازسازی در سال ۲۰۰۶ این مکان را تخلیه کردند.

خانه سابق برد پیت و جنیفر آنیستون ۴۴ میلیون دلاری شد

این خانه لوکس، مکانی جدا برای صبحانه دارد و اتاق مخصوص پذیرایی آن نیز ظرفیت نشستن ۲۰ نفر را دارد. همچنین زمین اختصاصی تنیس و همچنین اتاقی برای مهمان‌ها دیگر مکان‌های مربوط به عمارت این دو بازیگر مشهور هالیوود است.

خانه سابق برد پیت و جنیفر آنیستون ۴۴ میلیون دلاری شد

برد پیت و انیستون بعد از جدایی به خانه‌های دیگری نقل مکان کردند. در حالی که انیستون یک خانه لوکس دیگر برای خود خرید، برد پیت با آنجلینا جولی ازدواج کرد و آن‌ها نیز در کشور فرانسه عمارت بزرگی برای خود دست و پا کردند. بعد جدایی برد پیت از آنجلینا جولی مسئولیت نگهداری این خانه نیز برای آن‌ها دردسر ساز شده است.