به گزارش افکارنیوز،

داریوش ارجمند بازیگر نقش حشمت فردوس پیرامون بازی در سریال «ستایش ۳» گفت: سریال ستایش دارای محتوا و مضمونی پر بار بود، در عین حال نویسنده با ذکاوت و هوشمندی ظرایف اجتماعی خاصی را مطرح کرده و بار دیگر تحول و زندگی انسان‌ها را در قالب دیالوگ‌های موشکافانه مطرح کرده بود، این امر در انتخاب من برای کاراکتر‌هایی همانند «حشمت فردوس» تاثیرگذار است.

اخبار چهره ها - وی نقش نگارش متن در تولید یک سریال جذاب و مخاطب پسند را مورد بررسی قرار داد و تاکید کرد: وقتی متنی ارزشمند، قوی و خوب به بازیگر داده می‌شود نمی‌توان آن نقش را خوب بازی نکرد و در عین حال متن‌های سطحی را هم نمی‌توان خوب بازی کرد، من با نویسندگان بسیاری کار کرده‌ام اما معتقدم بستر یک نقش موفق را متن خوب رقم می‌زند لذا از محتوا و متن‌ها خوب دفاع می‌کنم. زیرا معتقدم من سهام دار فرهنگی هر نقشی که بازی می‌کنم هستم.

 وی پیرامون شخصیت «حشمت فردوس» در سریال «ستایش ۳» بیان کرد: فردوس شخصیتی منقضی و گمشده در فرهنگ ما است، این آدم‌ها در فرهنگ ما گم شده و یا بسیار کم رنگ شده‌اند. بازخورد‌ها نشان می‌داد که مردم علاقه ویژه‌ای به این شخصیت دارند، زیرا ویژگی‌های خاصی دارد و به نوعی شباهت‌های ویژه‌ای با پدر بزرگ‌ها دارد، این برای جامعه امروز جذاب و دلپذیر بوده و در حقیقت حشمت فردوس شخصیت گمشده امروز جامعه ما است.

 وی پیرامون بازخورد‌های مردم از نقش «حشمت فردوس» در جامعه اظهار کرد: این فرد نمایانگر شخصیت انسان‌های زحمت‌کش است و برای مردم جایگاه خاصی دارد. آنچه برای مردم جذابیت دارد سبک زندگی این فرد است یاد‌آوری شخصیت این تیپ افراد در ذهن انسان‌های که سن و سالی از آنان گذشته بازگشت به گذشته است این همان چیزی است که مخاطب به آن علاقه دارد، موضوعی که در زندگی جامعه امروزی دیگر فراموش شده و دیده نمی‌شود.

وی با اشاره‌ به نقش محمد که «مهدی سلوکی» آن را در سریال «ستایش ۳» ایفا کرد خاطرنشان کرد: شخصیت محمد در سریال «ستایش ۳»کاراکتری است که باید مورد توجه جوانان باشد و آنان باید بی‌آموزند که تجربه افراد سالمند و با تجربه ارزشمند است، جوانان امروز باید بدانند که احترام به بزرگترها ارزشمند و در زندگی کاربردی است.