به گزارش افکارنیوز،

رابرت دنیرو هنرپیشه دارنده اسکار که یکی از قدرتمندترین هنرپیشگان تمام دوران هالیوود محسوب می‌شود، قبلا از طرفداران دونالد ترامپ بود اما این هنرمند پس از دیدن اقدامات شنیع این رئیس‌جمهور که به قول خودش «آبروی آمریکایی‌ها را برده است» به شدت از او رویگردان شد و حالا به یکی از شدیدترین منتقدان و مخالفان وی بدل شده است.

اخبار چهره ها - او در تازه‌ترین فعالیت ضد ترامپی خود در توئیتر کاریکاتوری از وی به اشتراک گذاشته و رئیس‌جمهور آمریکا را در هیبت یک گاو به تصویر کشیده است.

در این کاریکاتور، ترامپ با همان صورت و خنده بلاهت‌گونه خود با پیکره گاو بر سکویی ایستاده و کلاه قرمزهایی که نماد طرفداران وی هستند به گردش جمع شده‌اند.

13981017000525_Test_NewPhotoFree

با مراجعه به صفحه شخصی توئیتر رابرت دنیرو می‌توان دید که بسیاری از توئیت‌های اخیر این هنرپیشه هالیوودی، به مساله ترور شهید سلیمانی و محکوم کردن این اقدام وحشیانه ترامپ اختصاص یافته است.

رابرت دنیرو

در این توئیت رابرت دنیرو ویدیویی از مجلس شورای اسلامی کشورمان را به اشتراک گذاشته و در توضیح آن نوشته: قانونگذاران ایرانی با وحدت و عزم به انتقام قیام کردند و با عصبانیت شعار دادند: مرگ بر آمریکا. ایران اعلام کرده که تمام توافقات برجام سال ۲۰۱۵ را به حالت تعلیق درخواهد آورد. تصمیمات بی‌کفایت و نابخردانه ترامپ باعث بی‌ثباتی و ایجاد تهدید و خطر در تمام جهان شده است.

رابرت دنیرو

دنیرو در توئیتی دیگر که ویدیویی از حضور میلیونی مردم اهواز در مراسم تشییع سردار شهید را نشان می‌دهد نوشت: این مراسم تشییع سردار سلیمانی در اهوازِ ایران است. ترامپ هیچ تصوری از آنچه که انجام داده، ندارد!

طی روزهای اخیر، بسیاری از سیاسیون، هنرمندان، فعالان اجتماعی و عامه مردم آمریکا و دیگر نقاط دنیا به شدت اقدام تروریستی ترامپ در به شهادت رساندن سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی را به شدت محکوم کرده‌اند.