به گزارش افکارنیوز،

پرویز پرستویی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش نوشت:

"گزارش آخر سفر به خیرین

اخبار چهره ها - دومین سفر گروه آچار فرانسه ای جشنواره دانش اموزی به استان سیستان و بلوچستان دیروز به پایان رسید با نصب آخرین پارک بازی و تقسیم هدایا در روستای ی جد از توابع بندر جاسک . البته اصل گروه دو روز بیشتر ماندند تا همه پارکبازی ها چک و بازرسی دوباره شوند .

در مدت اقامت ده دستگاه پارک بازی در روستاهای سیل زده این منطقه نصب شد و همزمان نیز چهار دستگاه در استان گلستان ، روستاهای گمیشان و آق قلا و کف سازی یک دستگاه در روستای ابوفلفل آبادان خوشحالی عجیب مردم و بچه های این دیار بلوچستان نشان داد که وجود یک‌ پیوست ماندگار فرهنگی در کنار بازسازی عمو ساختمان منازل و ابنیه از اصول است و نه لطف مضاعف. هشتاد منبع آب ضد خزه و بیست و پنج دستگاه پمپ آب با کلیه امکانات لوله کشی از دیروز به خانواده های روستای کارانی در مرز پاکستان تحویل داده شد.

مدرسه شهید خدری در پولان با کمک‌شما خیران در مراحل اخر بازسازی است ،

بجز حدود پانصد و خورده ای کفش بچگانه که طبق سایز به کودکان مدارس روستایی در این هفته با جشن گرفتن تحویل داده شد خدا را شکر خیری تقبل خرید پنج هزار کفش را نمود که هم اکنون گرفتن سایز بچه ها در حال انجام است تا انشاالله قبل از عید به دستشان برسد .

کل حدود دوهزار کتابهای دائرالمعارف رنگی علمی سفارش داده شده برای مدارس روستایی به چابهار رسیده تعدادی تحویل و بقیه در حال تقسیم بندی است تا مدرسه به مدرسه تحویل شود.

دو مدرسه کوچک روستایی هم‌ در حال هماهنگی برای بازسازی و رفع نقایص است .

دو دستگاه پل رودخانه ای کوچک هم مورد نیاز روستاییان و کودکانشان برای تردد است که در تهران بدنبال خیر هستیم و اگر نشد نیم ساعت با پروردگار صحبت کردیم که خدای عز و جل قرار شد چند ساعتی به فرشته های جاسوس و کاتب بفرمایند تا در مکتوب اعمال ما چیزی ننویسند تا ما از مسلمانی نیم ساعتی مرخصی گرفته و بانکی بزنیم شاید مشکل این عزیزان حل شود .

هرچه هدایا از قبیل اسباب بازی ، عروسک ، که دوستان فرستاده بودند و جانمازهای خیلی خوشگل ساخت جشنواره ، روسری های رنگی شاد و بسیار متنوع کودکانه ، که در انبارهای مخفی جشنواره از قبل آماده اهدا داشتیم را در جشن های شاد همراه با دست و کف و جست و خیز و پرچم تکان دادن و موسیقی بلوچی بین بچه ها تقسیم گردید . پذیرایی بی شائبه و محبت فراوان و یاری روستاییان و ادب کودکان همه از ته دل و بی غرض و مرض و حسابگری .. در این مدت همه گروه حال بسیار خوبی داشتیم . اینها را نوشتم که شما عزیزان هم حال خوبی داشته باشید."

گزارش آخر پرویز پرستویی از کمک‌رسانی به سیستان و بلوچستان؛ تبلیغ بازیگر معروف سینما برای نوید محمدزاده؛ رضا صادقی تولد ۶ سالگی دخترش را جشن گرفت