به گزارش افکارنیوز،

«عسلک» که یک فیلم ژانر وحشت با نخستین نقش‌آفرینی سایر اسپیلبرگ ، پسر استیون اسپیلبرگ است به برلین می‌رود.

اخبار چهره ها - این فیلم ساخته دورو میلبرن کارگردان و دن کندی و الن پیرسون تهیه‌کننده است. شرکت نیویورکی یلو ویل حقوق بین‌المللی این فیلم را خریداری کرده و در حال حاضر در بازار فیلم اروپای این ماه در برلین مشغول پیش‌فروش آن است.

در «عسلک» علاوه بر سایر اسپیلبرگ ۲۷ ساله، همچنین مالین بار و باربارا کینگزلی هم نقش‌آفرینی می‌کنند. داستان فیلم در نیوانگلند به وقوع می‌پیوندد و داستان زوجی را به تصویر می‌کشد که بعد از جستجوی سرپناه در خانه یک مزرعه‌دار مسن و پسر غیرعادی او، دچار توهم‌های عجیبی می‌شوند.

جاستین تیمز از موسسان یلو ویل گفت: بسیار هیجان‌زده هستیم که بینش دورو میلبرن را به بازار فیلم اروپای امسال معرفی کنیم. با نشان‌هایی از تدوین‌گری دیوانه‌وار برایان دی پالما و طراحی صدایی که وارد پس‌زمینه مدرن شده است، «عسلک» شما را در کابوسی غوطه‌ور می‌کند که مسلماً تمام خواست شما برای یک فیلم وحشت تازه، خوش‌سبک و جالب را محقق می‌کند.

میلبرن همچنین اضافه کرد: هیجان‌زده‌ام که با یلو ویل همکار شده‌ام و فرصت پیدا کرده‌ام مخاطبان گسترده‌تری برای این داستان هانسل و گرتل مدرن پیدا کنم. این فیلم با تمام تیرگی و مضحک بودن خود فیلمی است که حقیقتاً با آن ارتباط برقرار می‌کنم و نمایانگر تقلای واقعی انسانی است.