به گزارش افکارنیوز،

لیلا زارع بازیگر سینما و تلویزیون، پیرامون آخرین فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: طی سالی که گذشت در چهار فیلم سینمایی بازی کردم که خوشبختانه سه فیلم از این چهار فیلم به جشنواره فیلم فجر راه یافته و حتی توانستم نامزد سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر شوم. 

اخبار چهره ها - وی در همین راستا ادامه داد: فیلم سینمایی «روز بلوا» به کارگردانی بهروز شعیبی ، «پسرکشی» ساخته محمدهادی کریمی و « خون شد » به کارگردانی مسعود کیمیایی آثاری بودند که سال گذشته با آنها راهی جشنواره فیلم فجر شدم و به احتمال فراوان تمامی این آثار امسال اکران می شوند. 

زارع پیرامون حضور خود در فیلم سینمایی روز بلوا اظهار کرد: در ابتدا مثل همیشه فیلمنامه به من پیشنهاد شد و پس از آن چندین جلسه با بهروز شعیبی گفت‌وگو داشتم، به نظرم روز بلوا اثری کاملا جسورانه و صادقانه بود و به همین دلیل این اثر را پذیرفتم. 

وی درباره مراحل رسیدن به نقش در فیلم روز بلوا اذعان کرد: من برای رسیدن به این نقش علاوه بر گفت و گو با کارگردان با افرادی که با چنین سبک زندگی حضور دارند صحبت و مشورت کردم تا بتوانم این نقش را هرچه باورپذیرتر بازی کنم. 

لیلا زارع با اشاره به حضور در سه اثر متفاوت سینمایی خاطرنشان کرد: سال گذشته برای من سالی خوب در سینما بود زیرا توانستم سه نقش متفاوت را ایفا کنم، نقش هایی که از لحاظ هویت و ابعاد کاملا مغایر هم بودند، همین عاملی شد تا امسال کمی سخت گیرتر عمل کنم.