به گزارش افکارنیوز،

پری امیرحمزه درباره دوری خود از دنیای بازیگری با وجود حضور دامادهای خود در این عرصه گفت: در خانواده ما همیشه حرمت‌ها و حد و حدود رعایت و نگه داشته می‌شود، مسعود کرامتی و امین تارخ هیچگاه به خودشان اجازه نمی‌دهند که به من بگویند در این اثر بازی کن یا در آن اثر بازی نکن. 

اخبار چهره ها - وی در همین راستا ادامه داد: من از این دو عزیز پیشکسوت‌تر هستم و خودم تشخیص می‌دهم که چه باید بکنم، در هر صورت آنها هم مشغول کار خودشان هستند و هرکس دغدغه خاص خود را دارد، زمانه مثل قدیم نیست که همه با هم کار کنند، امروزه هرکسی راه خودش می‌رود. 

بازیگر سریال «کارگاه شمسی» با اشاره به تشویق همکاران رادیویی خود برای حضور در عرصه بازیگری اذعان کرد: اتفاقا بسیاری از همکاران سابق من در رادیو پافشاری می‌کنند که به بازیگری برگردم اما متاسفانه کارها خوب نیستند، پیشنهادات جذاب نیستند و من ترجیح می‌دهم کار نکنم. 

امیرحمزه با اشاره به دوری خود از حواشی سینما خاطرنشان کرد: من هیچ وقت راضی به مصاحبه نشده ام، زیرا از جنجال و حاشیه راضی نبوده و نیستم، هیچ وقت علاقه ندارم که با جنجال خودم را بر سر زبانها بیندازم، بیشتر دوست دارم به واسطه کاری که کرده ام مرا به یاد بسپارند نه حواشی که تولید کرده ام.