به گزارش افکارنیوز،

 علی نصیریان درباره ۲ سریال «میوه ممنوعه» و «برادر جان» که هم‌اکنون در حال پخش از آی‌فیلم‌اند، با این شبکه گفتگو کرد.

اخبار چهره ها - این پیشکسوت تلویزیون و سینمای کشورمان، با بیان اینکه «کریم بوستان» در سریال «برادر جان» نقشی بود که در خودم به دنبال آن بودم، گفت: به ‌نظر من کریم بوستان نمونه بارز از انسانی است که صفات الهی در او تجلی کرده بود. کسی که هم حق‌طلب است و هم بخشاینده. کریم بوستان به من این هشدار را داد که در روابط مختلف باید جانب حق را رعایت کرد.

وی افزود: « برادرجان » چون در کل مضمونی اخلاقی داشت و فیلمنامه آن به‌ درستی نوشته شده بود و بازیگران آن به‌خوبی انتخاب شده بود، بازی در آن را پذیرفتم.

نصیریان با اشاره به اینکه حکایت حاج یونس «میوه ممنوعه» بسیار نزدیک به حکایت شیخ صنعان منطق الطیر است، ابراز کرد: حاج یونس برای من پر از شگفتی بود. این انسان که متدین و معتمد بود بین مردم، عاشق دختر جوانی می‌شود که همه سرزنشش می‌کنند.

بازیگر نقش «حاج‌یونس» در سریال « میوه ممنوعه » اظهار کرد: قبل از «میوه ممنوعه» علاقه شدیدی به این حکایت داشتم و فکر می کنم علاقه‌ام باعث شد که این نقش را بازی کنم.

علی نصیریان در پایان با اشاره به اینکه حلا که ۲ نقش حاج یونس و کریم بوستان را کنار هم می‌گذارم، به این می‌رسم که هر انسانی می‌تواند در هر جایگاه و موقعیتی خطا کند، گفت: حاج یونس به اشتباه عاشق شد و کریم بوستان باعث اختلاف بین برادران یک خانواده شد؛ ولی نکته جالب این است که هم خداوند بخشنده است و هم این که انسان هر چقدر هم خطا کرده باشد می‌تواند جبران کند.