به گزارش افکارنیوز،

سعید کریمی پیرامون ایفای نقش در سریال «بچه مهندس ۳» گفت: بازی در سریال «بچه مهندس ۳» برای من یکی از سخت‌ترین کار‌های دوران حرفه‌ایم بود، چراکه علاوه بر بازیگری به عنوان دستیار کارگردان نیز در این مجموعه حضور داشتم.

اخبار چهره ها - وی پیرامون چگونگی حضورش در «سریال بچه مهندس ۳» بیان کرد: آشنایی قدیم من با علی غفاری و سعید سعدی باعث شد به پیشنهاد داده شده به عنوان دستیار کارگردان در سریال «بچه مهندس ۳» جواب مثبت بدهم و به فعالیت در کنار تمام عوامل در سریال بپردازم همچنین به موازات در روزهای ابتدایی سریال به من پیشنهاد شد تا در نقش مسعود تابش به ایفای نقش بپردازم.

کریمی علل سختی ایفای نقش در سریال « بچه مهندس 3 » را مورد بررسی قرار داد و افزود: از آنجا که در مجموعه باید دو کار را همزمان انجام می‌د‌ادم سختی و مشکلات زیادی را متحمل شدم هرچند این سختی‌ها برایم بسیار شیرین بود، چون به کارم علاقه فراوانی دارم، در طول این یک سال استراحت نداشتم چراکه یا به عنوان بازیگر جلوی دوربین فعالیت می‌کردم و یا در پشت دوربین کار برنامه ریزی، سرپرستی و انتخاب بازیگر را انجام می‌دادم، شاید بتوانم بگویم تنها زمان استراحت من وقتی بود که به خانه می‌رفتم.

وی به فعالیت شبانه روز تیم سازنده سریال «بچه مهندس ۳» اشاره و اظهار کرد: در این تیم همه به صورت فشرده کار می‌کردند البته شرایط من ویژگی خاصی داشت، بسیاری از شب‌ها دیرتر از حد معمول به خانه می‌رفتم، زیرا فیلمنامه دائماً تغییر می‌کرد و من مجبور بودم برنامه‌ها را آنالیز و تغییرات لازم را اعمال کنم.

کریمی در همین راستا اظهار کرد: من در حقیقت یک بازیگر هستم قبل از اینکه وارد سینما شوم در تئاتر فعالیت می‌کردم و عضو بازیگران خانه تئاتر بودم در عین حال تحصیلات من در رشته بازیگری است به همین دلیل تنظیم برنامه‌ها به صورت همزمان را به خوبی می‌دانم.

وی پیرامون همکاری خوب تیم سریال «بچه مهندس ۳» تصریح کرد: تیمی که در سریال بچه مهندس فعالیت می‌کردند تیمی بسیار خوب و با اخلاق بودند همکاری برای من با این گروه جذاب بود، در پشت صحنه نیز کار تیمی فعال و پرتلاش حضور داشتند و سعی می‌کردند تا حدود زیادی بار فعالیت‌ها را از روی دوش من بردارند این امر در بخش اجرایی کار و در صحنه کمک بسیاری به من کمک کرد در هر صورت تلاش همه عوامل در کنار یکدیگر سبب شد تا سریالی تهیه شود که مورد توجه مردم قرار بگیرد و این بسیار مهم است.

وی تاثیر کرونا بر روند ساخت سریال «بچه مهندس» را مورد ارزیابی قرار داد و افزود: بیماری کرونا سبب شد یک سری از سکانس‌های فیلمبرداری نشود در عین حال شرایط پر استرسی را پشت سر گذاشتیم به عبارت دیگر ما در زمانی با کرونا مواجه شدیم که در حال فیلمبرداری سکانس‌های شلوغ بودیم، سکانس‌هایی همانند حضور در خانه مهر و وجود سی بچه به اضافه والدینشان همچنین عوامل گروه تولید که حدوداً ۱۵۰ نفر می‌شدند در این شرایط کنترل بچه‌ها و حفظ سلامتی حاضران در آن مجموعه به عنوان یک دغدغه بزرگ برای من به حساب می‌شد.

سعید کریمی پیرامون پیشنهادات جدید برای حضورش در فیلم یا سریال‌های جدید خاطرنشان کرد: کار جدید پیشنهاد شده، ولی فعلا منتظر تصمیمات مبنی بر ادامه و یا خاتمه سریال بچه مهندس هستم اگر تکلیف طی روز‌های آینده مشخص نشود قاعدتاً باید به کار‌های جدید فکر کنم.