به گزارش افکارنیوز،

 هادی حجازی‌فر متولد ۳۱ خرداد ۱۳۵۵ در خوی است. حجازی فر در سال‌های اخیر به شهرت رسیده اما علاقه او به بازیگری به دوران نوجوانی وحضور فعال در تئاترهای مدرسه بر می‌گردد.

اخبار چهره ها - سالها پس از فعالیت در تئاتر ، با «ایستاده در غبار» و «ماجرای نیمروز» محمد حسین مهدویان در سینما به شهرت رسید.

بخش مهمی از شهرت او متعلق به سبکی است که برای بازی هایش انتخاب کرده است. اعتراض و سر سختی لحن و اکت های او در اغلب کاراکترهایش بر گرفته از همین سبک پرطرفدار است.

اما بازیگری تنها دغدغه او نیست. حجازی فر به کارگردانی و نویسندگی نیز علاقه زیادی دارد. سال گذشته با نیکی کریمی سراغ ساخت فیلم « آتابای » رفتند که هر چند از سوی داوران جشنواره نادیده گرفته شد اما بشدت مورد استقبال اهالی رسانه و منتقدان قرار گرفت.

مسیر هنری هادی حجازی فر با تئاتر ادامه پیدا می‌کند. او با وجود شهرت و اعتباری که در سینما بدست آورده اما از تئاتر غافل نمانده و برای حمایت و رونق این حرفه، به سراغ تاسیس یک تماشاخانه تئاتر رفته است.

سال گذشته در دو فیلم «آتابای» و «دوزیست» ایفای نقش کرد که هر دو در نوبت اکران قرار دارند.

اخیرا در خبرها اعلام شده او کارگردانی یک مینی سریال با موضوع زندگی شهید باکری را بر عهده گرفته که خودش ایفاگر نقش این شخصیت خواهد بود.

تصویر شهاب جعفرنژاد