به گزارش افکارنیوز،

منوچهر هادی با انتشار این عکس نوشت:

اخبار چهره ها - یک ترکیب رویایی که در چهارمین همکاری مشترک البته در نمایش خانگی به اوج پختگی در بضاعت سینمای ایران رسیدند.

البته که منتقدین و صاحب نظران برای هر سکانس نقد خواهند داشت و نقدهای درست و تخصصی صاحب نظران را خواهیم دید. و البته برخی منتقدین محافظه کار تا واکنش‌ سایر همکارانشان را نبینند دست به قلم نمی شوند.

در هر صورت من نظر شخصی خودم رو کوتاه میگم و صرفن در مورد قسمت اول سریال آقازاده مینویسم.

به عقیده من بهترین شروع در قسمت اول سریال‌های روز ایرانی رو به لحاظ متن، کارگردانی، تصویربرداری، بازی‌ها و...را در کنار هم شاهد بودیم. یعنی هر کدام به تنهایی شاید بهترین نباشند ولی در مجموع با فاصله در رتبه اول قرار می‌گیرند.

حامد عنقا که نویسنده قلب یخی هم بود در آخرین تجربه نگارشش آقازاده، دست به خلق جهانی متفاوت، ملتهب و دراماتیک زده و بهرنگ توفیقی و مجید گل سفیدی جوان با رنگ آمیزی جذاب در دکوپاژ و میزانسن های درخور، هدایت درست بازیگران، طراحی صحنه ولباس متناسب با فیلمنامه، سراسر زیبایی و هارمونی بوجود آوردند که باز هم حضور تهیه کننده باشعور و مولف در فراهم کردن آنچه گروه و این متن زیبا به آن احتیاج دارد را نباید نادیده گرفت.

معرفی چند شخصیت در قسمت اول و همگی به زیبایی کار دشواری است که به درستی از آب درآمده است. انتخاب لوکیشن‌های متفاوت و فضاسازی بی نقص از ویژگی‌های دیگر این اثر جذاب است.

ترجیح می‌دهم در مورد اختلاف سلیقه ام در اندک موارد جزیٔی صحبت نکنم و لذت نکات مثبت آن را ببرم.

دم گروه سازنده و همه عوامل گرم.

بزودی شاهد شکستن رکوردها به درستی و به واقع خواهیم بود.

در آخر تبریک ویژه من به حامد عنقا و بهرنگ عزیز و به امید ادامه ای بهتر از شروع کم نظیرتان.

توصیه میکنم ببینید و نظرتونو بگید.

#آقازاده

#بهرنگ_توفیقی #حامد_عنقا

حامد عنقا