به گزارش افکارنیوز،

مریم خدارحمی که ایفاگر نقش"نرگس" این سریال است، در گفت‌وگویی درباره همکاری‌اش در این پروژه گفت: پس از خواندن فیلمنامه، از قصه، جذابیت و کشش داستان خوشم آمد و به عنوان بازیگر اصلی به این سریال پیوستم.

اخبار چهره ها - این بازیگر ادامه داد: همان‌طور که در قسمت اول دیدیم سریال معماگونه و با یک تم پلیسی آغاز شد و به نوعی تعلیقی ایجاد کرده که بیننده تلویزیون را برای تماشای قسمت‌های بعدی ترغیب می کند.

بازیگر سریال "خاک گرم" درباره گروه کارگردانی دخترم نرگس اظهار کرد: آقای باقر پیران از کارگردانان بنام استان آذربایجان غربی هستند که سریال های موفقی در این استان تولید کرده اند و بسیار با دانش و سوار بر کار بودند. آقای پیران مدیریت داشتند و از این که با ایشان کار کردم خیلی راضی هستم. نقش مقابل من در این مجموعه استاد "محمود پاک نیت" بود و خیلی دوست داشتم در پروژه ای در کنار ایشان بازی کنم و این افتخار در این سریال نصیبم شد.

خدارحمی عنوان کرد: پنج ماه دوری از خانه برای این سریال خیلی برای من سخت بود ولی تیم حرفه‌ای کارگردانی، بازیگران بسیار خوب و البته فیلمنامه جذاب همگی باعث شد که بتوانم این دوری را تحمل کنم.

او درباره اقبال مردم از سریال دخترم نرگس گفت: البته الان که دو قسمت پخش شده زود است درباره آن قضاوت کنیم اما برخی از دوستان و اطرافیانم در تماس‌هایشان اعلام کردند که قصه جذاب شروع شده و دوست داریم ببینم ادامه ماجرا چه می شود. من فکر می کنم این سریال قابلیت دیده شدن دارد و اگر تبلیغات مناسبی برای آن انجام گیرد می تواند در جذب مخاطب موثر باشد.

مریم خدا رحمی حضور بازیگران بومی در این سریال را از نقاط قوت دخترم نرگس دانست و اظهار کرد: سال ۱۳۸۴ در سریال "سایه‌ای در تاریکی" در استان اردبیل بازی کردم و سه ماه در بین اهالی خونگرم این خطه بودم و در این سریال هم بازیگران بومی درکنار سایر بازیگران خوش درخشیدند.

بازیگر سریال "دوردست ها" تصریح کرد: دخترم نرگس سریالی اجتماعی ـ پلیسی است که البته قصه با فضایی پلیسی شروع می شود ولی از اواسط سریال به بعد تبدیل به درام می شود که این هم جذابیت خودش را دارد.

مریم خدارحمی در پایان گفت: به تازگی تعدادی پروژه به من پیشنهاد شده است اما از آنجایی که دوست دارم بازخورد مخاطبان را از سریال دخترم نرگس ببینم، تصمیم برای بازی درکارهای بعد را به پایان این سریال موکول کردم و امیدوارم بینندگان شبکه یک از داستان سریال دخترم نرگس استقبال کنند و با اقبال مخاطبان مواجه شود.

مجموعه تلویزیونی ۲۷ قسمتی " دخترم نرگس " به کارگردانی باقر پیران و تهیه کنندگی داود سلیمان پور و سیدحسن فرخی کاری از صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی است که شب ها پس از بخش خبری ساعت ۲۱ از شبکه یک سیما روی آنتن می رود.