به گزارش افکارنیوز،

بازیگر آمریکایی شواهدی را به دادگاه لندن ارائه و ادعای خشونت فیزیکی علیه امبر هرد ، همسر سابقش را رد و در عین حال خانم هرد را متهم کرد که به او حمله کرده است.

اخبار چهره ها - جانی دپ در نخستین روز از دادگاه علیه روزنامه سان بریتانیا حضور داشت. این روزنامه در مطلبی جانی دپ را متهم کرد که همسر سابقش را کتک می‌زده است. ستاره فیلم «دزدان دریایی کارائیب» در این دادگاه تأکید کرد که امبر هرد به جهانیان گفته است که از زندگی با او ترس داشته و او را « هیولا » نامیده بود. جانی دپ این اظهارات را خلاف واقعیت توصیف کرد. دپ ۵۷ ساله و هرد ۳۴ ساله، در سال ۲۰۱۱ با یکدیگر آشنا شدند و در فوریه ۲۰۱۵ ازدواج کردند. آن‌ها در نهایت در سال ۲۰۱۷ از یکدیگر طلاق گرفتند و هم‌اکنون یکدیگر را به خشونت و دروغگویی متهم می‌کنند.در روز نخست از این دادگاه سه هفته‌ای، دپ و هرد هرکدام جداگانه وارد ساختمان دادگاه شدند. این دادگاه پس از لغو محدودیت‌های مربوط به شیوع کرونا یکی از نخستین جلساتی است که به‌طور حضوری برگزار می‌شود. دپ و هرد هر دو صورت خود را با ماسک پوشانده بودند.

شاهدان این دادگاه احتمالا ونسا پارادی و وینونا رایدر دو شریک زندگی سابق جانی دپ خواهند بود که به نفع این ستاره هالیوود شهادت می‌دهند. هر دو پیش از این در بیانیه‌ای حمایت خود را اعلام کرده بودند. هر دو از بازیگران دنیای سینما هستند که پیش از امبر هرد با جانی دپ زندگی می‌کردند.جانی دپ در عین حال مدعی است که هرد او را مورد ضرب و جرح قرار داده است و گفت: «واقعیت برعکس است.» تیم حقوقی جانی دپ نیز به ریاست دیوید شروبورن در بیانیه‌ای کتبی اعلام کردند که خانم هرد فحاش بود، نه جانی دپ. آن‌ها تاکید کردند: «او [امبر هرد] فردی کاملا پیچیده و پرخاشگر است که دچار نوسانات شدید روحی می‌شود.»با این حال امبر هرد، جانی دپ را متهم کرده که به هنگام یک جروبحث خانوادگی به سمت او گوشی موبایلش را پرتاب و گوشی به صورت او برخورد کرده است. وی همچنین گفته بود که جانی دپ تحت تاثیر مواد مخدر و الکل بوده است و در سفری که برای تعطیلات به استرالیا رفته بودند، او را هل داده و گلویش را فشرده بود. گفته می‌شود در دادگاه تصاویری نمایش داده شده که جانی دپ را در حالی که در اثر مصرف مواد مخدر و الکل، نقش بر زمین شده، نشان می‌دهد.