به گزارش افکارنیوز،

احسان ارغوانی تهیه کننده و کارگردان « ایرانیش » به پخش این مسابقه از امشب از شبکه دو اشاره و بیان کرد: امشب اولین قسمت از «ایرانیش» روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود که اولین قسمت را به صورت ویژه در نظر گرفتیم.

اخبار فرهنگ و هنر - وی درباره افتتاحیه این مسابقه در اولین قسمت گفت: در اولین قسمت از این مجموعه دو گروه شرکت کننده از هنرمندان و استندآپ کمدین‌ها با هم رقابت می‌کنند که در گروه اول سپند امیرسلیمانی و یوسف تیموری بازیگر و همچنین حامد طاها خواننده شرکت دارند و در گروه دوم استندآپ کمدین‌هایی چون میثم درویشان پور، ابوطالب حسینی و سهیل غلامرضاپور هستند که این دو گروه قرار است به رقابت با هم بپردازند.

 

ارغوانی درباره این مجموعه مسابقه که از این پس به صورت هفتگی روی آنتن می‌رود، گفت: این مسابقه از این پس هر هفته دوشنبه‌ها و سه شنبه‌ها بعد از گفتگوی ویژه خبری روی آنتن می‌رود و از هفته آینده رقابت با حضور خانواده‌ها پخش می‌شود.

این تهیه کننده برنامه‌های تلویزیونی اضافه کرد: بیش از ۶۰ خانواده در این مسابقه با هم رقابت می‌کنند که به تدریج در مراحل مختلف تعدادی از آنها حذف می‌شوند. بازی‌ها متنوع است و هر چند قسمت یک بار بخش از بازی‌ها عوض می‌شود.

وی در پایان درباره بازی‌های ارائه شده در «ایرانیش» گفت: بازی «اسم فامیل»، «یک قل دو قل»، «خروس جنگی» و «ادابازی» از جمله بخش‌های مسابقه است و بازی‌های قدیمی‌تری هم داریم. ویژگی این برنامه این است که کاملاً ایرانی است و بازی‌ها را بر همین اساس انتخاب کرده‌ایم و در هر برنامه هم تاریخ این بازی‌ها را توضیح می‌دهیم که پوریا پورسرخ نیز آن را اجرا می‌کند.