به گزارش افکارنیوز،

میان ترکیب اولیه‌ بازیگران سریال «هم‌گناه» حضور مارال بنی‌ آدم قدری عجیب بود. در ترکیب انتخاب‌ شده از سوی مصطفی کیایی برای خاندان صبوری، تقریباً همه‌ انتخاب‌ها برای نقش‌ها در حداقل ریسک بودند و با این شکل چینش، در نظر اول، می‌شد احتمال داد که حتماً سارا قرار است کم‌ تأثیرتر از دیگر نقش‌های این خاندان باشد که بازیگری با شهرت کم‌تر و بیرون از ترکیب ستاره‌ها برای آن انتخاب شده است.

اخبار چهره ها - حالا، حدود شش ماه از آن قضاوت اولیه و آغاز پخش سریال گذشته و مارال بنی‌آدم در نقش سارا یکی از تأثیرگذارترین نقش‌های « هم گناه » را بازی می‌کند؛ نقشی که به‌ دلیل ایستادن، جایی، میانه‌ رفتارهای خانواده - یعنی از یک‌ سو نگاه از بالا و متفرعن خانواده‌ی پدری و از سوی دیگر نرمش‌هایی از جنس بچه‌های خانواده - نمی‌توان براساس پیش‌داوری، رفتارهای بعدی‌اش را پیش‌بینی کرد و چنین است که دلیل آن انتخاب اولیه مشخص می‌شود.

بنی‌ آدم در این درآمدن نقش سارا، در این بازی‌کردن در خط میانه‌ تفرعن و نرمش، نقشی کلیدی دارد و موفق بوده است. این که میان این همه بازیگر چهره و گاه ستاره و فوق‌ ستاره، گلیم خودت را از آب بیرون بکشی، بدون تلاش اضافی نقش را «اندازه» بازی کنی و البته هم‌دلی تماشاگر را بگیری، کاری نه‌چندان ساده است که باعث می‌شود روی مارال بنی ‌آدم از این به بعد حسابی تازه باز کنیم.

یادمان باشد او را پیش‌تر در « فروشنده » اصغر فرهادی دیده بودیم؛ و فرهادی کسی نیست که حتی در انتخاب بازیگر نقش‌های کوتاهش هم کوتاه بیاید و از استانداردهاش عدول کند. انگار بنی‌آدم فقط نیاز به یک سکوی پرتاب درست‌وحسابی داشته و «هم‌گناه» دقیقاً همان فرصت است که او از دستش نداده است.

مارال بنی آدم